2777
2789
عنوان

کاربر آقام قورمه سبزی درست کردم لطفا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1936 بازدید | 139 پست
من فکر میکردم اقایون فقط املت و نیمرو بلدن تا اینکه این تاپیکو دیدم😁

من تنها زندگی میکنم همش که املت نمیشه زندگی باید کرد 

ز همه دست کشیده ام تا تو باشی همه                                        با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد                                         آقا هستم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

زیاد سرخ کردی یا مونده تلخ شده یا شنبلیلش زیاد بوده 

بدو برو کباب بخر یا فوری مرغ بپز وقت هست هنوز 

مرغو پختی اخرسر که میخای پیازداغ کنی رب بزنی دوسه تا گوجه فرنگی رنده کن بریز توش ببین چقد خوشمزه میشه

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

شنبلیله سبزی تون زیاده

سبزی زیاد سرخ شده و سوخته

لیمو عمانی رو تلخی اش رو نگرفتید...

یکی از دلایل بالا علتش هست...

غصه نخورید،اغلب قورمه سبزی های که خوردم تلخ بوده...و اغلب هم تعریف می کنند

بیا که مرا با تو ماجرایی هست...❤️❤️❤️
2804

سبزیش رو زیاد سرخ نکردی؟

اینجا تمام حنجرهها لاف میزنند✻هرگز کسی هر آنچه که میگفت نبود ✿ برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمیفهمد هر توضیحی اضافه است⛔              آنان که میفهمند عذاب میکشند، آنان که نمیفهمند عذاب میدهند ➦➦➦➦➦➦➦ در این شهرصدای پای مردمیست که: همچنان که تو را در آغوش میگیرند❅طناب دار تو را میبافند❃صادقانه دروغ میگویند❋خالصانه خیانت میکنند✾ این مردم از دور دوست داشتنی ترند در این شهر هرچه تنهاتر باشی  خوشبختری❁  ↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯↯               هر چقدر آدمهارو بیشتر میشناسی تنهائیت، دلچسبتر میشه☞ هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت                   𓊉مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند𓊈                                                           ⦅به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند از متمایز بودن نترس انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است  ───༺♡༻─── ╚═══✮❁•°❀°•❁✮════╝
من تنها زندگی میکنم همش که املت نمیشه زندگی باید کرد

درور بر شما

اشپزی که زن و مرد نداره

نیل هستم🥹🌸دختر شمالی🩵🌱و سبز خواهی شد؛ با باریکه کوچکی از نور🫠🌼امــید انتها ندارد. . .🩷🌷 درد یه بخش از رشده، پس ازش نترس🪻💜 وقتی میسپاری به خدا؛ قشنگتر پیش میره🫰🏻🧡سوالی درباره زبان اینگلیسی دارید‌ میتونم بهتون کمک کنم🫧💙مهربون باش،زندگی آینه است🫵🏻🪞🌱اعتماد بر خدا محکم‌ترین امید من است🫙🌈🌿 لطفا توی تاپیک های دعا تگم کنید🥹☘️💚
لیمو عمانی انداختی؟برای اون هست یه سیب زمینی نگینی کن بریز توش،من یه بار خورشتم تلخ شد یه کم شکر ریخ ...

بد نشه تلخ و شیرین😂

ز همه دست کشیده ام تا تو باشی همه                                        با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد                                         آقا هستم!
من فکر میکردم اقایون فقط املت و نیمرو بلدن تا اینکه این تاپیکو دیدم😁

امروز پسرمو برده بودم دکتر زنگ زدم شوهرم گفتم داری میری خونه یه املتی چیزی بزن تا بیام مردم از گرسنگی 

اومدم خونه دیدم زرشک پلو با مرغ گذاشته 😂 اولین بار بود آشپزی میکرد 

مُردیم از خوشی، خوشیم بسکه مُردیم پیک آخر جام زهر بود، تا تهشو خوردیم ❤️‍🩹.          
دقیقا تاحالا هیچی درست نکردم تو عمرم حتی تخم مرغ صبحانه هم مامانم بهم میده فقط خودم چایی میخورم روش

من غذاهای سنتی درست نمیکنم ولی   چیزای دیگه درست میکنم 

یکی از مهمترین ویژگی های آدمای   (*  امن *) اینه که دیگران نسبت به کلام و عمل   او  ((* نگران * )) نیستند 
2801