2777
2789
عنوان

کاربر آقام قورمه سبزی درست کردم لطفا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1915 بازدید | 139 پست
ترکیب سبزی هاش اوکی نبوده فکر کنم آبلیمو یا هویج تلخی رو بگیره

لیمو عمانی انداختم توش 

ز همه دست کشیده ام تا تو باشی همه                                        با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد                                         آقا هستم!

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

لیمو عمانی انداختی؟برای اون هست یه سیب زمینی نگینی کن بریز توش،من یه بار خورشتم تلخ شد یه کم شکر ریختم درست شد

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏

من فکر میکردم اقایون فقط املت و نیمرو بلدن تا اینکه این تاپیکو دیدم😁

نیل هستم🥹🌸دختر شمالی🩵🌱و سبز خواهی شد؛ با باریکه کوچکی از نور🫠🌼امــید انتها ندارد. . .🩷🌷 درد یه بخش از رشده، پس ازش نترس🪻💜 وقتی میسپاری به خدا؛ قشنگتر پیش میره🫰🏻🧡سوالی درباره زبان اینگلیسی دارید‌ میتونم بهتون کمک کنم🫧💙مهربون باش،زندگی آینه است🫵🏻🪞🌱اعتماد بر خدا محکم‌ترین امید من است🫙🌈🌿 لطفا توی تاپیک های دعا تگم کنید🥹☘️💚
2804

لیمو عمانی باعث تلخی میشه؛ لیمو رو بندازید دور و با آب لیمو ترش کمی تلخیش کمتر میشه. البته شنبلیله زیاد هم تلخش میکنه

لطفا اگر کسی مخالف نظر و عقیده ی من بود ریپلای نکنه حوصله ی بحث ندارم. باتشکر🙏🏻
لیمو عمانی انداختی؟برای اون هست یه سیب زمینی نگینی کن بریز توش،من یه بار خورشتم تلخ شد یه کم شکر ریخ ...

سیب زمینی و قرمه سبزی؟

نیل هستم🥹🌸دختر شمالی🩵🌱و سبز خواهی شد؛ با باریکه کوچکی از نور🫠🌼امــید انتها ندارد. . .🩷🌷 درد یه بخش از رشده، پس ازش نترس🪻💜 وقتی میسپاری به خدا؛ قشنگتر پیش میره🫰🏻🧡سوالی درباره زبان اینگلیسی دارید‌ میتونم بهتون کمک کنم🫧💙مهربون باش،زندگی آینه است🫵🏻🪞🌱اعتماد بر خدا محکم‌ترین امید من است🫙🌈🌿 لطفا توی تاپیک های دعا تگم کنید🥹☘️💚
لیمو عمانی انداختی؟برای اون هست یه سیب زمینی نگینی کن بریز توش،من یه بار خورشتم تلخ شد یه کم شکر ریخ ...

سیبزمینی نگینی تو قرمه سبزی بد میشه کههه

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2801