2777
2789
عنوان

سر نوزادم جیغ می زنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1071 بازدید | 83 پست
خدالعنتت کنه

اینجوری نگو اونم یه مادر خودش ناراحته. بجاش باید کمک کنید بهش تا بره خودشو درمان کنه. هیچ ادمی کامل نیست. حتما اسی هم میره دنبال درمان بخاطر سلامتی بچش. 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی بچه وقتی بی قرار مشکل داره مثلا آب رفته تو گوشش گوش درد گرفته یا آروغشو نگرفتی و...

سعی کن براش وقت بذاری 

خودتم ویتامین ومایعات زیاد بخور

منم بچم پنج ماهشه ولی سعی میکنم باهاش مهربون باشم کمکیم ندارم

یعنی چی واقعا؟ بچه از همون ابتدا یه چیزایی تو ناخودآگاهش ثبت میشه فردا هزار جور مشکل روانی واسش پیش ...

عزیزم نوزاد تا دو ماه نمی‌بینه بشنوه هم متوجه چیزی نمیشه اینکه یه مادر یه وقتایی کم میاره چند بار داد بزنه سر یه بچه نوزادی ک اصلا ترکی از اطرافش ندارع چیزی نیست ک بیام سرزنشش کنم بیشتر حالش گرفته بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود🙂تو غمگین ترین غم پنهان دلمی🥀
2803
راستش!با بچه سختمه کسی روندارم که بچه رو بذارم پیشش

هر روز ک نباید بری عزیزم . 

استارتر از نظر مالی اگه اوکی هستید ی پرستار بگیر کمک حالت باشه تو بچه داری باور کن بهتره . 

قبل از بچه تو روابطت با دیگران و همسرت هم اینقدر زود بهم میریختی ؟

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....
2804
۵ ماهشهخودم ۳۲

۳۹ سالمه دوتا بچه دارم دومی ۱۹ ماهشه الان لم داده روم  کارتون میبینه...تا حالا دلم نیومده سرش داد بکشم با اینکه سنم بالا رفته

یعنی چی دادمیزنی سر بچه بیگناه لابد یه دردی داره دیگه

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

عزیزم من فکر میکنم شما از لحاظ جسمی باید اول چک بشید خودت میگی کمرت درد می‌کنه یه مادر اول باید از لحاظ جسمی روحی تو شرایط خوبی باشه تا بتونه مادری کنه واسه کمرت حتما دکتر برو 

علائم خستگی و افسردگی بعد از زایمان،لطفا با مشاور حتما مشورت کن،جدی بگیر این موضوع رو،از کسی بخواه ک ...

عزیزم اگه کسی رو داشتم که کمکم کنه قطعا وضعم این نبود

چشم میرم پیش مشاور

2801