2777
2789
عنوان

سر نوزادم جیغ می زنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1071 بازدید | 83 پست
عزیزم نوزاد تا دو ماه نمی‌بینه بشنوه هم متوجه چیزی نمیشه اینکه یه مادر یه وقتایی کم میاره چند بار دا ...

من خودمم سرزنشش نکردم گفتم برن پیش تراپیست

ولی خب این خانم الان اعصابش بچه رو نمیکشه چند ماه بعدم همینه دیگه نه؟

بهرحال یجورایی میشه درکش کرد بارداری زایمان شب بیداری ولی خب قبلش همه اینا رو آدم میدونه و مسئولیتشو میپذیره

اون بچه چه گناهی کرده  فردا هزارتا دنگ و فنگ بیشتر داره نمیشه که با جیغ و داد تربیت کرد 

هرچه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد🦋

هر روز ک نباید بری عزیزم . استارتر از نظر مالی اگه اوکی هستید ی پرستار بگیر کمک حالت باشه تو بچه دار ...

از اول زود به هم میریزم ولی اینکه داد بزنم نه

بیشتر به خاطر کمردردم هست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
۳۹ سالمه دوتا بچه دارم دومی ۱۹ ماهشه الان لم داده روم کارتون میبینه...تا حالا دلم نیومده سرش داد بک ...

شاید شما سختی های منو تو زندگی نداشتی که اعصابت آرومه خوشبحال بچه ات

عزیزم من فکر میکنم شما از لحاظ جسمی باید اول چک بشید خودت میگی کمرت درد می‌کنه یه مادر اول باید از ل ...

رفتم عزیزم

به حدی داغونه که دیگه حتی نباید باردار بشم

لطفا برام دعا کنید

2804
عزیزم من که نمیدونستم بعد از بارداری کمرم به این وضع میفته

درکت میکنم واقعا مادر شدن سخته هزارتا مشکلات داره اگه همسرت همکاری میکنه یه روز در میون بچه رو بده نگه داره شما به خودت برس

هرچه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد🦋

برو پیش روانشناس بهت مهارت کنترل خشم رو یاد بده . عصبانی شدن علت داره اگه دلایلشو بدونی خطاهای ذهنت ...

تا اون موقع هم هر موقع دیدی بچه داره گریه میکنه و آروم نمیشه تو هم داری عصبی میشی بجه رو بزار گریه کنه خودت برو اتاق دیگه ای یکم خودتو آروم کن . تا خودت آروم نشی نمی تونی بچه رو آروم کنی

درکت میکنم واقعا مادر شدن سخته هزارتا مشکلات داره اگه همسرت همکاری میکنه یه روز در میون بچه رو بده ن ...

همسرم یک ساعت و نیم ظهر میاد دوباره میره تا ۹ شب

اکثر اوقات تنهام

2801