2777
2789
مسلما پول پیش بهتره چون پول پیشت زیاد باشه کرایه کمتر میگیرنقرار باشه هرماه طلابفروشه که پول کرایه ب ...

رو طلام میره دیگ اینم هست  کرایه هر صد میلیون میشه سه میلیون .هر صد میلیون در ماه سه میلیون نمیاد روش اگ طلا بخر؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

اگه میتونه کار کنه اگه نه اولی بهتر.باز اونو اخر سال قرار برگردونن بهش.اما هرماه بفزوشه میره تو جیب صاب خونه و اخر سال باز هیچی نداره.

بعدم ایندفعه طلا فروخت سال بعد چیو میخواد بفروشه؟؟؟

2803
هی چی بگم دلم سوخت براشون چقدر باید پول پیش و کرایه بدن

دیگ تهران خیلی گرون شده .اینم بخاد بره حاشیه شهر باید پول رفت وامد بده بچه هاش کلاس میرن شوهرش سرکارو....اونم هزینه س دیگ 

[QUOTE=357416636]طلاهاشو بزاره بانک بهش وام میدن اونو بده رهن [/QUOT

انقدی نمیدن میگن صدیلیون بزاری سی تومن وامـمیدن مگه چهقد طلا داره این الان کل طلاش بفروشه میشه رهن 

رو طلام میره دیگ اینم هست کرایه هر صد میلیون میشه سه میلیون .هر صد میلیون در ماه سه میلیون نمیاد رو ...

طلارو برا مواقع ضروری میفروشن بعدشم 

بهتر ازاینه هرماه پول بدی واسه کرایه

میتونی رهن رو بیشتر بدی و کرایه ندی و بجای کرایه هرماه طلا بخری 

بره کار کنه اجاره بده طلا بزار برای مبادا

مبادا برای خواهراستارتر متاسفانه الانه که نه درامدی داره که کرایه بده نه پولی داره برای پیش اجاره بده ...پس بهتره بفروشه وروی پول پیش بده که بعدقراره صابخونه بهش اون پولو برگردونه

2804
نمیتونه از کسی قرض بگیره بعدن بهشون بده ما برا خواهر شوهرم این کا و کردیم میخاست طلا بفروشه شوهرم دل ...

نه عزیزم هرکس الان خودش درگیره انقد گرونی هست کسی از پس خودشم برنمیاد وای به قرض دادن 

مبادا برای خواهراستارتر متاسفانه الانه که نه درامدی داره که کرایه بده نه پولی داره برای پیش اجاره بد ...

بهترین گزینه کار کردن که نمیتونه ولی من اگه بودم نمبفروختم بدم پول پیش هر بار می‌فروختم اجاره میدادم چون طلا داره می‌ره بالا قیمتش و فروختن و دادن دست صابخونه ضرر خالیه

لایک نکنیدلطفا🙏 درخواست دوستی رد میکنم👍مخالف نظرم ریپ نکن بحث ندارم 👍کاربر  قبل سال ۹۸ ام ولی تعلیقی 👈این جمله خیلی قشنگه 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔دوستان وقتی بابام رحمت خدا رفت فهمیدم باردارم کل زمان بارداری داغدار بودم و داغون میشه دعا کنید تو دلیم سالم باشه 😔خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷💞  دوستان ختم گروهی قرآن دارم تو تاپیک هام هر کسی خواست شرکت کنه تگم کنه یا به تاپیک مربوط به شرایط ختم پیام بده فقط 💚ختم به نیت آرامش پدرم و سلامتی تو دلیم 🤲💞 ممنون ازت خدایا که نی نی سالم امد بغلم الهی قسمت همه باشه 🤲 دعا کنید ازمایش غربالگری خوب باشه 😭😭😭
طلارو برا مواقع ضروری میفروشن بعدشم بهتر ازاینه هرماه پول بدی واسه کرایهمیتونی رهن رو بیشتر بدی و کر ...

الانم ضروریه دیگ کرایه نداره بده اگ میتونست کرایه بده که مشکلی نداشت .طلاش نمیفروخت کرایه میداد

2801