2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

هر ماه بفروشهچون طلا قیمتش هر روز می‌ره بالاترو هر ماه یه مقدار سود میاد رو طلا

ماهای دیگم اینطوری بالامیره؟اگ متل این ماه باشه واقعا دوبرابر کرایه ش میاد رو پولش .منتها تو یه سال نمیدونم 

2803
دلیلشم میگی

پول پیشی که بعدا بهش برمیگردونن ارزشش خیلی کمتر شده

سرعت رشد قیمت طلا معمولا از سرعت رشد کرایه خونه بیشتره نهایتاً میتونه با مقدار کمتری طلا اجاره خونش و بده 

لایکم نکنید🌷
هییچ کدوم بنظر تو این اوضاع‌ چرا طلا بفروشه برا کرایه طلارو برا خرید خونه میفروشن نه اینا وام بگیرن ...

نتونست وام بگیره کجا وام میدن ؟هرجا بخای وام بگیری ضامن رسمی میخاد یا باید پولت چندماه بخابونی این سالش سراومده

مسلما پول پیش بهتره چون پول پیشت زیاد باشه کرایه کمتر میگیرن

قرار باشه هرماه طلابفروشه که پول کرایه بده درآخر هیچی براش نمیمونه

اصلا این سؤال نظر خواستن نمیخواد خیلی واضح

2804
نتونست وام بگیره کجا وام میدن ؟هرجا بخای وام بگیری ضامن رسمی میخاد یا باید پولت چندماه بخابونی این س ...

بنظرم با این کارام طلاهاش نابود میشه بهتره بگردید دنبال یراه دیگه کسایی هستن وامشونو میفروشن درصد میگیرن یا هم قرعه خونگی بزارید اولیو بدید به اینا گناه دارن وافعا

پول پیشی که بعدا بهش برمیگردونن ارزشش خیلی کمتر شدهسرعت رشد قیمت طلا معمولا از سرعت رشد کرایه خونه ب ...

فعلا اره همینه ولی ماهای دیگم همینه به نظرت طلا نمیفته تو رکود ؟تو یسال نتیجش اینه که شما میگی؟منم متل شما فکر میکنم ولی میترسم .چون کرایه ش خیلی بالاست ماهی پانزده میلیون .البته پول طلاشم به همین نسبت هست دیگ 

بنظرم با این کارام طلاهاش نابود میشه بهتره بگردید دنبال یراه دیگه کسایی هستن وامشونو میفروشن درصد می ...

فداتشم  قرعه کشی خانگی و...کنسله که میاد اینکارکنه وامم نتونست دیگ 

روی پول پیش فکر میکنم چون پس گرفته میشه

دوستای نینی سایتی رو مثل خواهر دوست دارم اگه حرفی میزنم لحنم خوب نیست یا فک میکنی با منظور بدی گفتم لطفا ببهش و به دل نگیر قصد بدی ندارم🥲❤️    دو جمله بخوام بذارم امضام باشه اینه که...  زیبای من به خانواده ادمی که قصد داری باهاش ازدواج کنی به تک تک رفتار هاشون دقت کن اگه اون رفتارها رو اعصابت بود بعدا با همسرت هم به مشکل میخوری چون ایشون هم بچه همون خانواده ست و رفتار کردارش به اونا شبیه هستش همسر شما ادم متفاوتی از خانوادش در ۹۹ درصد مواقع نیست خودتو گول نزن 🙄خواهر عزیزم اگه اوضاع زندگی مشترکت خوب نیست و تو داری تمام تلاشتو میکنی ولی طرف مقابلت فقط نگاه میکنه یعنی حتما تو لایق ادمی بهتر از ایشونی و ایشون داره راه رفتنو برات باز میکنه! طلاق نه زشته نه ابرو ریزی هست و نه حرف مردم تورو خوشبخت و بدبخت میکنه برای خودت باش و برای خودت زندگی کن مردم تو براشون اهمیت نداری امروز درباره تو حرف میرنن و فردا درباره یکی دیگه  🥸🥸 درضمن بچه دار شدن نیاز به فکر کردن و سبک سنگین کردن داره عزیزم همینجوری سه چهارتا نزا لطفا🙄❤️
فعلا اره همینه ولی ماهای دیگم همینه به نظرت طلا نمیفته تو رکود ؟تو یسال نتیجش اینه که شما میگی؟منم م ...

والا چند ساله طلا رکود نداشته شاید تو یه مقطعی داشته ولی بازم برایندش رشد بوده، 

اگه حداقل چندسالی و قرار هست تو این خونه بمونه خیلی نگرانش نباشید

لایکم نکنید🌷
2801