2777
2789

سلام ی دختر ۹ ساله دارم ۴ سال پیش دختر دومم به دنیا اومد به خاطر متابولیک ۳ ماهگی فوت کرد  خیلی ناخواسته پارسال باردار شدم با اینکه آمینوسنتز رفتم و کلی آزمایش و سونوی دیگه متاسفانه پسرم که الان حدودا ۵۰ روزش هست هم متابولیک هست(تورو خدا دعوام نکنید من بچه نمیخواستم ولی خدا داد و همه راهها رو رفتم که مطمین بشم سالمه) و متاسفانه پسرمم دکتر گفت مثل دخترم میشه 

این چند روز کارم شده گریه و زاری و خودزنی 

تازه که به خودم برگشتم متوجه شدم دختر بزرگم خیلی گرفته است و افسوس میخوره و هی میگه من جقدر بدبختم و .....دیگه هیچوقت خواهر یا برادر دار نمیشم 

اعصابی که بشینم باهاش حرف بزنم هم ندارم 

نمیدونم چطور راضیش کنم که باید با تنها بودن کنار بیاد

خیلی اجتماعی هست دوستای زیادی داره هیچی کم نداره در کل خیلی سرحال هست ولی بازمته دلش گرفته است

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بچه ها کوچیک که هستن دوس دارن خواهربرادر داشنه باشن ولی بزرگتر که بشن ترجیح میدن تک فرزند باشن

نگران دخترتون نباشین خوب میشه.افسردگیشم احتمالا به خاطر حالات شماس که ناراحتین

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معلم مهر ۱۴۰۴ برام دعا کنید

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

منم تک فرزندم ربطی نداره چه اگه مشکل داشته باشه بد تره هم خودش زجر میکشه هم پدرمادر

از تک بودنتون راصی هستین؟

از پدر و مادرتون دلخور نیستین که چرا ی بچه دیگه نیاوردن؟

2803

مشاور ببر شرایط رو براش توضبح بده دیگم مراقب باش بادار نشی...اینجوری هم خودت داغون میشی هم بچه بزرگت...بالخره داره از دست دادن رو میبینه ولی وقتی از اول نباشه جلو چشمش ترس از دست دادن هم نداره

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
بچه ها کوچیک که هستن دوس دارن خواهربرادر داشنه باشن ولی بزرگتر که بشن ترجیح میدن تک فرزند باشننگران ...

امیدوارم همینطور باشه.بچه های دوتا از داداشام هم تک فرزندن‌ و الان که بزرگ شدن خیلی راضی هستن 

انقدر روزهای سختی رو میگذرونیم که حد نداره 

هر روز میمیرم و زنده میشم

2804
یعنی شما فکر میکنید پسر ۵۰ روزتون ممکنه نمونه؟ چه حس بدی،بعد الان نگران دخترتون هستین که تک فرزنده؟

خیلی حس بدی هست که مطمئنی نهایت تا جند ماه دیگه بچه ات دیگه نیست و حسرتش می مونه به دلت

نگران الانشم که روحیه اش رو باخته 

مشاور ببر شرایط رو براش توضبح بده دیگم مراقب باش بادار نشی...اینجوری هم خودت داغون میشی هم بچه بزرگت ...

من سر دوتا دخترام بعد از کلی دوا و دکتر باردار شدم پسرم رو نمیدونم چطوری باردار شدم من ترس بارداری داشتم اصلا به بچه فکر نمیکردم میخواستم سقط کنم خانواده نذاشتن 

آره باید ببرمش مشاوره یعنی خودم باید برم مشاوره تا بتونم زندگیم رو جمع کنم 

زندگیم از هم پاشیده شده خونمون ماتم سرا شده

یکی الان باید به شما کمک کنه به دخترت فکر نکن

من خودم باید به خودم کمک کنم هر چقدر هم اطرافیان بخوان کاری کنن تا خودم پا نشم درست نمیشه 

سر بچه قبلیم به نابودی کشیده شدم بعد از یک سال ی مقدار رو به راه شدم کلی مریضی پیدا کردم فشار خون گرفتم میگرن گرفتم کیسه صفرام پر شد نصف موهام سفید شد 

عزیزم متابولیک چه مشکلی هست

افراد متابولیک یعنی ی سری از مواد غذایی رو نمیتونن هضم کنن یا تجزیه کنن یعنی آنزیم ها به درستی کار نمیکنن

من سر دوتا دخترام بعد از کلی دوا و دکتر باردار شدم پسرم رو نمیدونم چطوری باردار شدم من ترس بارداری د ...

بایددد چند روش جلو گیری کنی نمیدونم چی شد نداریم ...فقط بچه اول و خودت مهمی ...حتما مشاوره ببر بزرگه رو .‌‌.کوچیک رو اگه امکانش رو داری بده کسی نگهداره مثلا مادری خواهری عروسی ک زیاد باهاش اخت نشین  ی تایم هایی سر بزنید فقط...تا ی دوره ایی سپری بشه و بتونی ب نقطه امن برسی و اگه موند بیاری پیشت...‌باز مشاوره حتما برو شرایط سخته

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
2801