2777
2789
عنوان

تک فرزندی موندن دخترم به خاطر بیماری بچه های بعدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 951 بازدید | 65 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بایددد چند روش جلو گیری کنی نمیدونم چی شد نداریم ...فقط بچه اول و خودت مهمی ...حتما مشاوره ببر بزرگه ...

اصلا حاضرم برم کامل رحمم رو دربیارم انقدر که اوضاعمون خرابه و روزگار سختی داریم حتی به شوهرم گفتم میخوام طلاق بگیرم ازت .در حال حاضر نابودم 

حتما مشاوره میرم سر بچه قلبیم هم مشاوره رفتم منتها بعد از فوتش بود الان رو باید دست به کار بشم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
2803

حتی اگه بمون برات دهتر و پسرت هیچوقت با هم ارتباط برقرار نمیکنن دوست نمیشن چون خیلی اختلاف سنیشون زیاد و دغدغه های متفاوت دارن 

وزن ۷۴ وزن هدف اول ۷۰ هدف دوم ۶۷ هدف سوم ۶۴اسم کاربریم یه گیاه داروییه

من تک فرزندم و اصلا راضی نیستم و همیشه به مامانم میگم چرا بچه نیاوردی

و همرو تشویق میکنم که دومی رو بیارن،تک بچه بودن واقعا عواقب بدی داره

اما خب شما شرایطتون خاصه و نمیشه چنین نسخه ای پیچید و شاید دخترتون اگر بدونه که خواهر یا برادرش بیمار خواهد بود راضی بشه به تک فرزندی

انشالله که خدا دخترتون رو حفظ کنه و به پسرتون سلامتی بده

2804

انشالله خدا معجزه کنه برات

بنظرم دخترتو بسپار همسرت باهاش حرف بزنه و‌مشاور ببره

الان شما خودت نیاز به کمک داری نمیدونم چجوری 

خدا معجزشو نشونت بده 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این رنج سوگ رو میشه انقدر به بچه ات ندی؟؟ خواهشا برید وازکتومی کنید که هر بار بچه ای از دست نره و دخترت و خودت سوگوار بشید. این تبلیغات فرزندآوری هست که تو سر شما کاشته که تک فرزندی بده. با مدیریت صحیح تک فرزندی خیلی هم خوبه. هشت میلیارد آدمیم با منابع محدود. بسه دیگه. دخترت هم که اجتماعیه. بزرگ که میشن میخوان سر به تن خواهر و برادر نباشه. اینم یه مدت کودکیه که دلشون هم بازی میخواد. فرض هم بکن تک فرزندی بده. عزیزم مقدرات شما همینه‌. رنج و استرس به دنیا آوردن فرزند سالم با وجود اون همه آزمایش و بعد از دست دادنش، نمی ارزه. لطفاً پیگیری کن واسه اینکه دفعه بعد پیش نیاد

الهی بگردم عزیزم چقدر سخت

خیلی سخته 

چندین بار نصف شب خواستم خودمو بکشم ولی فکر بچه اولم نمیذاره کاری بکنم 

خیلی از زندگی و خدا دلگیرم 

چرا بچه تو برنمیداری ببری حرم امام رضا

اونجا میرن مرده رو زنده میکنن 

این دیگه چیزی نیست

کسی که ضامن آهو شدو دلش برای یه آهوی مادر سوخت به تو هم کمک میکنه

برو اونجا ،بست بشین تا شفاشو نگرفتی برنگرد

یه طبقه بالا داره تو خود حرم،برای اینایی که شفا میخوان

چجوری طاقت میاری آخه

چجوری زمین و زمان و به هم ندوختی تا حالا

درخواست حذف تایپیک بنا برقول سال گذشته ،لطفا یه صلوات برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بفرستید ممنون،

عزیزم متاسفم 

ولی دخترتون از تک فرزندی ناراحت نیست ...از اینکه داداش و ابجیش جلوی چشمش پر پر میشن ناراحت ، ناراحت از اینکه یک شمع امید توی دلش روشن میشه و متاسفانه همون شمع سریع خاموش میشع 

اسی دیگه باردار نشو😭

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
این رنج سوگ رو میشه انقدر به بچه ات ندی؟؟ خواهشا برید وازکتومی کنید که هر بار بچه ای از دست نره و دخ ...

گفتم که من اصلا به بچه فکر نمیکردم حتی اقدام کردم براس سقط همه جلوم رو گرفتن 

من خودم انقدر اذیت شدم سر قبلی که دیگه توان دیگه ای برام نمونده کاش ی کمی درکم کنی

2801