2777
2789

حدود چهار ماهه زندگیم شده بد بیاری و حال بدی 

احساس میکنم اصلا عادی نیس 

یهو از این رو به اون رو شدیم وضعیت مالی و زندگی من و داداشام از همه بچه های فامیل   بهتره  اینم لطف خداست چون هیچ وقت بد کسی رو نخواستیم تا تونستیم کمک کردیم و خیر رسوندیم  بدی به کسی نکردیم   دختر داییم با همسرش اختلاف داشتن  بدون اینکه متوجه بشم مارو قاطی این ماجرا کردن  سر اینکه چرا زندگی من بهتره چرا پدر من هوامو داره خدا ازش نگذره داییم اومد دشمنی کرد تو زندگیم حرف برد آورد بین پدرمو همسرم و خراب کرد به دروغ از همسرم حرف برد به پدرم و از پدرمم حرف برد به همسرم از اون روز کل زندگیم بهم ریخته بد بیاری میاریم بعد اونم خود به خود دختر عمه ای که بهم عین خواهر بودیم سر هیچی بدون اینکه مقصر باشم یا کاری کنم  باهام دعوا کرد آنقدری با حرفاش عذابم داد پشتم تهمت زد کلی حرف از زبون من به فامیلامون گفت منو خراب کرد شبو روزم شده بود گریه آنقدری بهم فشار روحی شدید داد کلا شدم یه آدم دیگه منم جوابشو ندادم دردلاشو رازاشو هنوز تو دلم نگه داشتم در حقش بدی نکردم ماشین خریدیم  بعد اونم عمه ام  شروع کرد به اذیت کردنمون قبلنا هم همینکارو کرده بود جوابشو دادیم دهنشو بست اما بازم پر قدرت تر  از قبل شروع کرد هی گیر میداد به خودم به بچه هام به همسرم من هی سکوت میکردم دیدم دیگه بیش از حد داره جلو میره اسم می‌ذاره رو بچه هام و دخالت میکنه منم محترمانه جوابشو دادم  توی جمع پیش همه هر چی از دهنش در اومد بهم گفت چون بزرگتر بود بقیه نذاشتن جوابشو بدم بهم گفت ماشین خریدی فکر می‌کنی ما حسودی میکنیم با اینکه من اینو نگفتم  منم به همسرم گفتم رفت جواب خودشو خانواده شو داد کل خوشیمو ازم گرفت آنقدر اذیت شدم بابت حرفاش خیلی بهم برخورد نوبت منکه میرسه همه میگن تو چیزی نگو تو سنگ بذار رو حرفاشون اما غمباد گرفتم آنقدر ریختم تو خودم جوابشونم بدم همه میریزن سرم که مقصر تویی چرا کشش دادی بعد اونم کمر درد خیلی شدید گرفتم دو ماه تو رختخوابم  آرامش نداریم دوتا ماهی داشتیم پنج ماه سالم  و زنده نگه داشتیمشون همون شبی که ماشین و آوردیم خونه ماهیا مردن قبل اونم کار کردم یهو صاحبکارم حقوق چند ماهمو خورد  افتادیم تو قرض و بدهی 

همه اینا توی چهار ماه اتفاق افتاد کل وجودم شده استرس و اضطراب آرامش نداریم همش با همسرم  دعوا میکنیم نمی‌دونم چمون شده حالمون خوب نیس هی همه چی بد شد کسی راهکار داره بهم بگه چیکار کنم حالم اصلا خوب نیس 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اخه پارسال تابلوی حزر امام جواد گرفتم آنقدر آرامش به زندگیمون اومد که هر چقدر بگم کمه دیگه کسی اذی ...

تابلو چندان اعتباری نیس باید طرق واقعا استاد و کار بلد باشه بنویسه همراهت باشه

زندگی چیست ؟خون دل خوردن اولش رنج آخرش مردن ‌‌     ‌کی میگه سفید شدن مو ارثیه؟سفید شدن موهام حرصیه
2803

کلا با این فامیلای سمی قطع رابطه کنید قهر بمونید و دورباشین

اینجوری راحت ترین و درآرامش

دیگه کسی نیست حرف بیاره و ببره 

دایره آدمای زندگیتون کوچیک کنید یعنی دوسه نفر دوست و فامیل کافیه

اگه جایی کارتون گره خوردد یه صدقه ای بدین و آیت الکرسی بخونیدد

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم
تابلو چندان اعتباری نیس باید طرق واقعا استاد و کار بلد باشه بنویسه همراهت باشه

تو مشهد برام نوشتن نمازشم خوندم یکسال همه چی به صورت معجزه آسایی خوب خوب بود چهار ماهه آرامشم رفته کم آوردم زیر بار این مشکلات

تو مشهد برام نوشتن نمازشم خوندم یکسال همه چی به صورت معجزه آسایی خوب خوب بود چهار ماهه آرامشم رفته ک ...

زمان دار بود 

زندگی چیست ؟خون دل خوردن اولش رنج آخرش مردن ‌‌     ‌کی میگه سفید شدن مو ارثیه؟سفید شدن موهام حرصیه
کلا با این فامیلای سمی قطع رابطه کنید قهر بمونید و دورباشیناینجوری راحت ترین و درآرامشدیگه کسی نیست ...

همه رو سالهاست گذاشتم کنار آما توی بعضی مراسمات نمیشه نرفت همونجا ادمو گیر میارن من سعی میکنم رو ندم بهشون عمه ام از دو طرف منو همسرم فامیله خیلی این وسط حرف میبرد میآورد هم از من به خانواده همسرم هم از اونا بعدش متوجه شدم دروغ میگه بین منو همسرم و بارها و بارها خراب کرد بعدش بچه دار شدیم گیر داد به بچمون بچه هایش بهمون توهین میکردن 

2804
همه رو سالهاست گذاشتم کنار آما توی بعضی مراسمات نمیشه نرفت همونجا ادمو گیر میارن من سعی میکنم رو ندم ...

خب مراسم رفتنی هم برو بشین یع گوشه با کسی هم حرفی نزن

با این عمت هم کلا قطع رابطه کن سلامش هم جواب نده مراسماش هم شرکت نکن

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم

عزیزم 

حصار خضری بخون

⚜الهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کلمح الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمین بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ.⚜                   ⚜"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ، فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ، وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً، حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"⚜⛅️اللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجُ⛅️ 
خب مراسم رفتنی هم برو بشین یع گوشه با کسی هم حرفی نزنبا این عمت هم کلا قطع رابطه کن سلامش هم جواب ند ...

سه ساله رفتو آمد نمیکنم کلا ولش کردم اونم از لجش اذیت می‌کنه 

خونه داییمم دیگه نمیرم اصلا یادش نمیاد چیا گفته پشت سرمون چیا گفته به پدرمو همسرم میگه یادم نمیاد همسرمم میگه دروغگو حواس نداره . دلم شکسته  با این کارشون زندگیمو تا مرز طلاق بردن منو همسری که توی همه سختیا پشت هم بودیم جا نزدیم باهم همه چیو ساختیم خدا خیلی دوستمون داره که آنقدر کمکمون کرده اما کاری کردن کل زندگیمون داشت از هم میپاشید

عزیزم حصار خضری بخون

متوجه نشدم چی هست از کجا بخونم 

یه آدم خوبی هست ما اکثر اوقات برای روزی از ایشون دعا میگیریم فقط دعای خیر می‌نویسه خیلی هم دستش خوبه توی دعا هر دفعه جواب داده  پارسال کابوس شبانه ولم نمی‌کرد آرامش نداشتم دعا گرفتم بهتر شدم 

گفتم به همسرم بریم پیشش سرکتاب باز کنه یه دعایی بنویسه از چشم زخم دور باشیم 

متوجه نشدم چی هست از کجا بخونم یه آدم خوبی هست ما اکثر اوقات برای روزی از ایشون دعا میگیریم فقط دعای ...

من نمیدونم این چبه

حصار خضری 

میشه صلوات ابراهیمی و 4 قل و ایه الکرسی

یعنی ایه قرانه چیز عجیب و غریبی نیست 

سرچ کنید

⚜الهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کلمح الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمین بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ.⚜                   ⚜"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ، فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ، وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً، حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"⚜⛅️اللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجُ⛅️ 
2801