2777
2789
عنوان

داداشه الاغم بااین زنه ابروی خانوادگیمونو همچنان داره میبره

| مشاهده متن کامل بحث + 3897 بازدید | 136 پست
شما همونی که برادرت نامزد دکتر داشت مامانت مخالفت کرد؟

رفبق بودن قرار ازدواج داشتن مادرم مخالف نبود فقط مث قدیمیا گف زن از خود بگیر اونم گف همینو میخام دیه ما عیچی نگفتیم دختره دانشجو پزشکی بود

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

دختره زنه عمل داش بعد داداشم داشته بش غذا میداده زنه عکس این لحظه رو میگیره میزاره پروف ک ب شوهر ساب ...

چه حرومزاده ایه اون دیگهههه.... شایدم خواسته شما ببینین 😏داداش عن منم از این کارا میکرد بابای دختره کند سال پیش بابامو زده بود و خارش کرده بود بعد زن داداشم یع استوری گذاشته بود روز پدر.. یه آهنگ احساسی هم گذاشته بود روش داداشم داشت کمر و پای پدرزنشو ماساژ میداد🤮اینا رو از قصد دختره استوری میکنه تا ما ببینیم که چقدر خوشبختن مثلا

رفبق بودن قرار ازدواج داشتن مادرم مخالف نبود فقط مث قدیمیا گف زن از خود بگیر اونم گف همینو میخام دیه ...

همین دیگه وقتی با اونی که میخاد مخالفت بشه نتیجه همین میشه .اینجا ۱۰۰ درصد مامانت مقصره و تمام .ناراحت نشو از این حرفی که زدم چون همین بلا به سر ما هم اومد ولی با شدت کمتر .و من مامانمو مقصر میدونم .

2803
داداشت جوون و خام نیست....دخالت نکنید از نظر شما اشتباه یا درست....مهم اینکه داداشتون بااون خانم حس ...

فایده نداره! ما هزار بار اینا رو بهش گفتیم ولی همیشه میاد درباره ی زندگی خصوصی و شخصی برادرش تاپیک میزنه و گزارش میده  

2804

والا به نظر منم حق با استاتر هست منم نمی‌پسندم نه واسه پسرم نه داداشم نه اگر خودم یا دور از جون دخترم این شرایط داشتیم وارد رابطه با ی پسر مجرد بشم لطفا روشنفکری رو بزارید کنار این فردا مشکل پیدا کنه خانواده رو به دردسر میندازه 

به نظرم آدما تا همون مشکل براشون پیش نیاد درک نمیکنن .وقتی برادر آدم زندگیشو داغون میکنه مگه میشه آدم بیخیال بشه .اسی میاد اینجا درددل میکنه شما نمک به زخمش نپاشید .چه آدم ۳۰ ساله چه ۵۰ ساله چه ۱۸ ساله وقتی راه اشتباه میره نمیشه ساکت نشست و هیچی بهش نگفت

داداش، لامصب خیلی برای خواهر عزیزمنم اصلا از ازدواج داداشم راضی نیستمجونم رو بهش میدم‌ اما حقیقت این ...

منم برادر دارم زن داداشم ۲قطبیه وکاملا مشکل داره

ولی نه من نه مامانم دخالتی عبدا نمیکنیم

خودش اذیته دیگه به ماچه

خیلی دلم میسوزه مدام کاراشو توجیح میکنه 

همه ی فامیل دوست آشنا میگن حیف شماست برای این زن

ولی ما هیچی نمیگیم

من دوام آورده‌ام؛ اما می‌خواستم معنای زندگی‌ام چیزی بیش از دوام آوردن باشد.
به نظرم آدما تا همون مشکل براشون پیش نیاد درک نمیکنن .وقتی برادر آدم زندگیشو داغون میکنه مگه میشه آد ...

برادرش نیست که عزیزم 

تبریز مارالی .خفن و نخبه بیر قیز . اورییم تبریزه چوخ تنگ اولوب :| 
2801