2777
2789
عنوان

وای همش میخابممممممم

249 بازدید | 22 پست

نیمدونم چم شده پشت کنکوریم رو کتاب مدام خوابم میبره وقتی میخونم انقدر افکار مزاحم داره ذهنم هیچی نمیفهممم اصرا متوجه نشدم خوابم برده رو کتاب از ۸ صبح تا حالا نمطدونم چیکار کنم راهکاری دارید قبلا اصلاااااا خوابم نمیبرد با دارو میخوابیدن ۲ ۳ ساعت ولی الان همشششششش میخوابم

پاییزه پاییز

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

وقتی ادم کار داره اینجوریه همش خابالوعه

وقتی بیکاری و درس نداری دیگ خابت نمیبره

ساکنان دریا پس از مدتی دیگر صدای امواج را نمی شنوند و اما چه تلخ است روایت غم بار عادت:/🙂
2804
زود میخوابم ۲ قبلا ۴ ونیم میخوابیدم ۶ بلند میشم الان ۱نهایتا ۲ونیم میخوابم ۸ بلند میشم ولی عین معتا ...

😂😂😂

۲ میخوابی ؟

۲ زوده؟😂😂

خب دختر خوب معلومه که صبح به زور بیدار میشی و رو کتاب خوابتم میبره 

کنکوری انقدر دیر نمیخوابه که

هر شب ۱۵ دیقه زود تر بخواب 

ساعت خوابتو برسون به ۱۱ 

دور ترین نزدیک من 🤍

مکانیسم فرار از سختی هست، ادما توی سختی و فشار به کارهای اسون پناه میبرن، یکی به گوشی، یکی به خواب، یکی به خوردن و ...

فشار درس روتون زیاده برای همینه و دلیل دیگه ای نداره.

یه مدت جاتون را عوض کنید برید کتابخونه یا خونه ی یکی از اقوامتون که رابطه تون باهاش خوبه

یا با دوست درسخونتون، درس بخونید.

چرا همه میگن پاییزِ 

اتفاقا آدم پاییز جون میگیره 

فصلِ بهارِ که آدمو خواب و بیحال میکنه

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،
😂😂😂۲ میخوابی ؟۲ زوده؟😂😂خب دختر خوب معلومه که صبح به زور بیدار میشی و رو کتاب خوابتم میبره کنکور ...

اخه من قبل اون اصلا خوابم نمیاد بعد برا منی که قبلا ۴ونیم میخوابیدم اونم باقرص خیلیه بعد قبلا اصلا این شکلی نبودم افسردگی دارم شاید مال اونه با دارو همه چیزم اوکی بود ولش کردم باز نابود شدم

مکانیسم فرار از سختی هست، ادما توی سختی و فشار به کارهای اسون پناه میبرن، یکی به گوشی، یکی به خواب، ...

خودم خیلی دوست دارم برم کتابخونه خانوادم جز خونه جایی نمیزارن برم

2801