2777
2789

سلام بچها بیاین شرح حال الانمون و با دغدغمون بنویسم شاید بعدا چشممون خورد و دیدیم که دغدغمون به خاطره تبدیل شده و اتفاقای خوب تری افتاده....😍❤️

سلام من ملیکام:)الان که این تاپیک و مینویسم پرم از وسواس فکری و استرس 

ناخنکارم الان نزدیک سه هفته شده که بخاطر بنایی مشتری نداشتم و امیدوارم خدا کمکم کنه و روزی و برکت به کارم بیاد

وسواس فکری دیوونم کرده کاشکی همه اون فکرا الکی باشه و واقعیت نداشته باشه

امروز رفتم طرف بازار و پارتنر که نمبشه گفت چون عجیبه این بشر ،دیدم منظورم رضاست

نمیدونم چی میخاد پیش بیاد ولی امیدوارم خدا برام بیاره بیام و روزی که این تاپیک و میبینم لبخند بزنم با حال خوب و دل خوش:)

شنبه ۲۸مهر ۱۴۰۳...🤍✨

روزگار به کام تون ❤️

روزی بنده ای از خدا پرسید اگر سرنوشت من را از قبل نوشته ای پس چرا دعا کنم؟خدا رو کرد و گفت شاید نوشته باشم هرآنچه او دعا کرد...🤍.               خدا من نمی‌دونم چی قراره پیش بیاد خودت کمکم کن دستمو ول نکن می‌دونی جز تو امیدی ندارم:)🤍🌊شکرت خدایا.   ۲۳مهر۱۴۰۳
امیدوارم همیشه موفق باشید🤌🏻💕

ممنونم عزیزدلممم😍❤️

روزی بنده ای از خدا پرسید اگر سرنوشت من را از قبل نوشته ای پس چرا دعا کنم؟خدا رو کرد و گفت شاید نوشته باشم هرآنچه او دعا کرد...🤍.               خدا من نمی‌دونم چی قراره پیش بیاد خودت کمکم کن دستمو ول نکن می‌دونی جز تو امیدی ندارم:)🤍🌊شکرت خدایا.   ۲۳مهر۱۴۰۳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بهترینارو برا زندگیت رقم بزنه عزیزم منم رستام الان منتظر یه معجزم یه اتفاق خوب یه چیز خوشحال کننده یه پول که می‌تونه همه چیو عوض کنه و از ته دل می‌خوام امشب همه به هرچی که صلاحشونه برسن تا آخر مهر ماه یه خبر بشنون که از خوشحالی براش گریه کنم الهی آمین

2803
خدا بهترینارو برا زندگیت رقم بزنه عزیزم منم رستام الان منتظر یه معجزم یه اتفاق خوب یه چیز خوشحال کنن ...

عالی بود عزیزم خدا به مال و کار و زندگیت روزی بده و بهترین ها هم نصیب دل مهربونم😍❤️