2777
2789

داشتم صبحانه میخوردم داشت بازی میکرد هی بهش گفتم بیا بخور اومد نشست پیشم یهو گریه کرد با انگشتش ی سمتو نشون میداد گریه میکرد میگفت اون اون گفتم کیه چیه مامان گفت اون اون ب اون سمتی ام ک اشاره میکرد نگا نمیمرد فقط با انگشت نشون نیداد گریه میکرد . من اهمیت ندادم ب چیزای ترسناک اهمیت نمیدم چون وسواس فکری ام یکم فکر کنم دیگه شاخو برگ میدم همش تو ذهنم . پسرم دوسالشه . تازگیام چند روزه همش گریه میکنه 

یه خسته یه دل💔شکسته از همه .

کاش دستم میشکست نمیومدم تو این تاپیک 

آخه وسواس فکری  دارم میترسم امشب

اگه اومدی تو تاپیکم جون خودت واسه خلاص شدنم از بلاتکلیفی تو زندگی و عاقبت به خیر شدنم ی صلوات بفرس خدا ازت راضی باشه دوست عزیز🥰🥰

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

هر وقت بجه ت ترسید 

ایه الکرسی پخش کن 

چیزی نمیشه 

و بعد عکس العمل پسرت رو بهم بگو 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2803
کاش دستم میشکست نمیومدم تو این تاپیک آخه وسواس فکری دارم میترسم امشب

نترس عزیزم .من خودم وسواس فکری ام اصلا اهمیت نده فکرتو با چیز دیگه درگیر کن . من همش تنهام تو خونه پسرمم اینجوری خودمم خوابای ترسناک میبینم ولی نمیترسم خودمو میزنم اون راه 

کلا با جن میونه خوبی دارین شما بگین  یه نیم نگاهی هم به ما کنن فرشته ها که کاری برامون نکردن شاید اینا کاری کردن!!!

توجه توجه من اینجام که با تاپیکای متفرقه شوخی کنم  یکم حال وهوای گرفته سایت عوض شه.  بهرحال قصد وغرزی در بین نیست .اگه هم باعث شدم کسی ناراحت وآزرده خاطر بشه واقعا از صمیم قلب معذرت میخوام وعذرخواهی میکنم  انشاالله  که دل همتون شاد باشه وزندگی بر وفق مرادتون .
هر وقت بجه ت ترسید ایه الکرسی پخش کن چیزی نمیشه و بعد عکس العمل پسرت رو بهم بگو

بعد ایت الکرسی خوندم عکس العملشو بگم ؟؟؟

کلا با جن میونه خوبی دارین شما بگین یه نیم نگاهی هم به ما کنن فرشته ها که کاری برامون نکردن شاید ای ...

من چرا ؟؟؟ چ میونه ای 

بعد ایت الکرسی خوندم عکس العملشو بگم ؟؟؟

عزیزم بچه ها تو این سن دوست خیالی دارن 

مثلا دختر خودم تو اون سن وقتی همسرم میومد خونه و می‌گفت چیکار کردی و ... می‌گفت من با عمو بازی کردم🥴

حالا بیا بگو عمو کی بوده 🤦

2801