2777
2789
ی مدت درگیرش بود اما خداروشکر خوب شدموقتی دچار پانیک میشدم تپش قلبم میرقت بالا ب شدت معده م میسوخت ا ...

اینا پانیک حساب میشه؟منم وقتی استرس شدید دارم همینجوری میشم آب دهنم خشک میشه ،تپش قلب میگیرم ،بدنم شروع می‌کنه به لرزیدن زبونم قفل میشه اصلا یه وضع افتضاحی میشم

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!
نه ببین حتی منم پانیک ندارم این حسیه ک معده بهت میده

دکتر مرجان محمدیان هم به بار توی پیجش گفت که معده اگه ضعف بزنه پنیک فعال میشه .چون خیلی از اعصاب به معده وصل هستن .

به قول شما شاید غذای سنگین یا سرد هم موثر باشع 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

منم گاها اینجوریم حالت تهوع احساس میکنم استفراغ کنم راحت میشم

من بديش اینه نمیتونم بالا بیارم انقدر حالم بد میشه که فقط دوست دارم خودمو برسونم به اتاقم 

وقتی میرسم به اتاقم انگاری رسیدم به بهشت

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!
2803

من بعد از هر وعده غذایی بیحال وبیجون میشم سرگیچه میگیرم 

بعضی وقتا یهویی اعصابم بهم میریزه دلم میخواد یکی رو بزنم خودمو خالی کنم الکی ب یه چیزی گیر میدم

اینا علائم چیه

و خدایی ک ب شدددددددت کافیست  
اینا پانیک حساب میشه؟منم وقتی استرس شدید دارم همینجوری میشم آب دهنم خشک میشه ،تپش قلب میگیرم ،بدنم ش ...

وقتی بی علت دچار یه سری حالات شدید مثل تپش قلب ،استرس،احساس ترس،خفگی و... شدی بهش میگن پانیک

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍

بله عزیزم عصب های معده به همه ی عصب های بدن وصله 

و بخصوص نباید گرسنه بشی 

من عرق معده و ‌‌گوارش میخورم و گلاب دو اتیشه واسه معدم خوبه و استرسمم کنترل میکنه پانیک دارم 

من بديش اینه نمیتونم بالا بیارم انقدر حالم بد میشه که فقط دوست دارم خودمو برسونم به اتاقم وقتی میرسم ...

خیلی بده آخرین بار بهم آمپول آرامش بخش و مسکن زدن 

قشنگ آدم احساس میکنه الانه نفسش بره و بمیره

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
من بعد از هر وعده غذایی بیحال وبیجون میشم سرگیچه میگیرم بعضی وقتا یهویی اعصابم بهم میریزه دلم میخواد ...

تو هم طبعته دیگه طبعتو پیدا کن 

ببین خیلی هم نمی‌خواد سخت بگیری کافیه چند تا چیز ک می‌تونه معدتو آروم کنه پیدا کنی 

2801