2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
نمیدونم پانیک حساب میشه یا نه ولی وقتی استرس شدید دارم انگاری یکی داره چنگ میندازه تو معدم و میخواد ...

نه ببین حتی منم پانیک ندارم این حسیه ک معده بهت میده 

ی مدت درگیرش بود اما خداروشکر خوب شدم

وقتی دچار پانیک میشدم تپش قلبم میرقت بالا ب شدت 

معده م میسوخت احساس خفگی ومرگ داشتم وبا آروم ترین صدایی دچار تنش خیلییییی زیاد میشدم 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
بله قطعا ربط داره چون بدن و مغز سرده معده هم همینطور رفلاکس عصبی باعث تهوع و.... میشه

من مطمینم حتی پانیک هم نمیشم این حسیه ک معده بهم میده 

پیشنهاد تون چیه 

نمیدونم پانیک حساب میشه یا نه ولی وقتی استرس شدید دارم انگاری یکی داره چنگ میندازه تو معدم و میخواد ...

منم گاها اینجوریم حالت تهوع احساس میکنم استفراغ کنم راحت میشم 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
من دیگه امشب مطمین شدم چون جگررخوردم و جگر هم سنگینه بعدش بیشتر شد حال بدم تو کی ها حالت بدتر میشه

یکیش سردی خوردن  مثلا ماست یا خیار قشنگ آشوب میشم      یا همین که به قولت غذایی برای معده ام باشه   

2801