2777
2789
عنوان

خیلی دلم میخواد خودمو بکشم

68 بازدید | 13 پست

ولی میترسم یک عالمه قرص بخورم و نمیرم 

معده ام یا کلیه ام داغون بشه 

یا فلج بشم 

اینجوری از اینی که هستم خیلی بدبخت تر میشم 

واقعا عدالت خدا کجاست 

من چرا باید انقدر عذاب بکشم ....

دقیقا تو این حالتم دلم میخواد برم هم خودمو بکشم هم بچمو ولی جرئتشم ندارم ولی بخدا قسم توان ادامه دادن هم ندارم 

اطلاعی از بهبود و درمان کامل پسوریازیس اگه دارید ممنون میشم بهم بگید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
چرا عزیزم چرا حالت بده قربونت برم چی اذیتت میکنه

عزیزدلم من نمیتونم کامل درباره مشکلاتم بگم چون میترسم شناسایی شم آشنا دارم تو سایت

ولی تصور کن همش ۲۰ سالمه ولی الان ۵ ساله که یه روز بی دغدغه نبودم 

ی شب راحت نخوابیدم 

تو این ۵ سال انقدر با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کردم و گریه کردم که همش چشام میسوزه 

زندگی عادی و آرامش برام آرزو شده😭

دقیقا تو این حالتم دلم میخواد برم هم خودمو بکشم هم بچمو ولی جرئتشم ندارم ولی بخدا قسم توان ادامه داد ...

عزیزم💔

منم دیگه صبرمو از دست دادم 😭

هر لحظه آرزوی مرگ میکنم 

از اون طرف دیدم افرادی که خودکشی کردن و ناموفق بوده و الان یا فلج شدن یا هر روز باید دیالیز شن چون کلیه هاشون از کار افتاده

واقعا فکر می‌کنی خودکشی کنی همه چی بهتر میشه ؟؟؟برو برنامه زندگی پس از زندگی ببین بین همه کسایی که ...

من دیگه بریدم 

نمیخوام واسه ی لحظه تو این دنیا باشم 

صبرم تموم شده 

برنامه زندگی پس از زندگی هم اطمینان کامل ندارم بهش 

عزیزدلم من نمیتونم کامل درباره مشکلاتم بگم چون میترسم شناسایی شم آشنا دارم تو سایتولی تصور کن همش ۲۰ ...

آخی عزیزم🥺خسته شدی از این همه قوی بودن💔پناهت بر خدای بزرگ باشه امیدوارم خیلی زود شرایطت بهتر بشه گلم😔

دلی که رحمه زخمه💔
عزیزم💔منم دیگه صبرمو از دست دادم 😭هر لحظه آرزوی مرگ میکنم از اون طرف دیدم افرادی که خودکشی کردن و ...

منم خیلی از این بابت میترسم 

مادرم بعد از من چی میشه 

بچم هم که بیماری داره

ای خدا دیگه نمیکشم 

اطلاعی از بهبود و درمان کامل پسوریازیس اگه دارید ممنون میشم بهم بگید 
آخی عزیزم🥺خسته شدی از این همه قوی بودن💔پناهت بر خدای بزرگ باشه امیدوارم خیلی زود شرایطت بهتر بشه گ ...

ممنونم بخاطر دعای قشنگت مهربونم❤❤❤❤

مرسی که درکم میکنی 

انشاءالله شما هم هر چی میخوای خدا بهتون بده

منم خیلی از این بابت میترسم مادرم بعد از من چی میشه بچم هم که بیماری دارهای خدا دیگه نمیکشم

دقیقا منم یکی از دلایلم مادرم و برادرمه که خیلی بهم وابسته اس 

ولی یکی از همون دلایل خودکشی مادریه که هیچ جوره منو درک نمیکنه و هی شرایطی فراهم میکنه که من عذاب بکشم

اگه خیلی وقت پیشا به فکرم بود اوضاع زندگیم به اینجا نمیرسید