2777
2789
عنوان

بدم میاد از دخترای پیک می دبیرستانی

1276 بازدید | 94 پست

همونایی که صداشونو نازک میکنن حرف میزنن برا منی که خودم زن هستم عشوه میان 

همونایی که جوگیر میشن وابسته دوستاشون میشن و هی بغل میکنن دوستاشونو تو کوچه(الکی ها فقط میخوان به پسرای تو کوچه نشون بدن چقد خوب بغل میکنن) 

همونایی که وقتی آرایش میکنن فکر میکنن گوه‌ خاصی شدن یه جوری افاده میان انگار مقام ملکه انگلستان شاملشون شده 

اه اه حالم بهم خورد

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

اصلا پیک می به اینا نمی گن

به کسایی می گن که الکی ادای پسرا رو در میارن یا دوستاشونو خراب می کنن برای جنس مخالف

من صدام نازک و ظریف بود هنوزم هست

آرایشم صبحا بهم انرژی می داد

دوستامم بغل می کردم براشون متنا و شعرای خوشگل می نوشتم

خیلی زشته اینطور حرف می زنی

(شلوار مش رجبم اکانتم تعلیق مشکی شد🥂) من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی" 

البته پیک می به دختر هایی میگن که برای جنس مخالف همجنس خودشون رو تخریب میکنن و برای جنس مخالف عشوه میان ولی به زن ها میرسن خشن میشن و .... 

منظورم اینه وقتی با تو با عشوه حرف میزنن از پیک می بودن خارج میشه داره برا تو عشوه میاد 

نمی‌دونم اسمش چیه‌ ولی درسته زیاد جالب نیست ولی پیک می هم نیست

اگر در بحث با شما سکوت کردم به تاپیک بنده نگاهی بیندازید و به آن عمل کنید ، با تشکر 
2801