2777
2789
عنوان

یه حاجتی دارم میشه بیاین لطفا

43 بازدید | 3 پست

تقریبا چند ساله یه حاجتی دارم ولی براورده نشده چجوری دعا کنم براورده شه  

تو فقط قسمتی از من رو ‌میشناسی من یک دنیا پر از رازم🧸🤍

معمولا واسه این اداب ختم 40روزه میگیرند

برای هر حاجتی که در ذهن داری با وضو رو به قبله شروع به تلاوت سوره مبارکه یاسین کن حاجت خود را در سه جا از خدای مهربان بخواه یکی بعد از مُبین (سوره یس 7 مبین دارد....به هر کدام رسیدی دستت را مشت کن وحاجتت را در نظر بیار)و بعد از فلک یسبحون و

سوم بعد از سلام قولا من رب الرحیم چون به این آیه رسیدی34 بار تکرار کن

بعد از ان سوره را تا اخر بخوان و تمام کن و چون از سوره فارغ شدی بگو" سُبحان المُفرِّج عن کُل مَحزُون سبحان المُخلِّص عَن کُلِّ مَسجون سبحان المُنَفِّسَ عَن کُلَ مدیون سبحان العالِم عَن کُلِ مَکنون سبحان مَن جَعَلَ خَزائنَهُ بَینَ الکافَ و النُّون سبحان مَن اِذا اَرادَ شَیئاً اَن یقولَ لهُ کُن فَیکون فسبحان الذی بِیَدِه ملکوتُ کلِّ شَئٍ و الیهِ تُرجعون بعد از این دعای شریف بگو " اللهم افتِح لی اَبوابَ رحمتک و ابوابَ خزائِنِکَ بِحَق سوره یس و تَفَضُّلِکَ وکَرَمِکَ یاارحم الراحمین

در اخر101 بار بگو یا مُفَرِّجَ الهَمِّ فَرِّج

Life is too short to not enjoy

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

معمولا واسه این اداب ختم 40روزه میگیرندبرای هر حاجتی که در ذهن داری با وضو رو به قبله شروع به تلاوت ...

ممنونم ❤

تو فقط قسمتی از من رو ‌میشناسی من یک دنیا پر از رازم🧸🤍
2803