2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

خوشگلم نکن هیچ چیز و هیچکس ارزششو نداره

روح و روانتو درمان کن

تو که از فردا خبر نداری؟

نمیدونی چی میخواد بشه 

به خدا توکل کن و تلاش کن و زندگیتو ادامه بده

درست میشه

دلت واسه خانوادت نمیسوزه؟

با خودت مهربون باش

خودت به خودت کمک کن 

با اینکارت هیچی درست نمیشه 

این افکار رو بریز دور

برات حمد میخونم🫂

تاپیکم راجع به خودکشی رو بخون

چرا یه لحظه ترسیدماذیت میشی بعدش ؟من مسمومیت با آب ام شنیدم آب زیاد بخوری

نه اونو خیلی باید زیاد بخوری ک اکسیژن بدنت بالا بره حتی دیدم بعضیا ی بیماری میگیرن که خیلی تشنه میشن و بعدش هم از نوشیدن اب بیش از حد میمیرن

چرا عزیزممم؟؟حرف بزن خودتو خالی کن اینجا هیچی کسیو نمیشناسه راحت میتونی حرفتو بزنی

اینقدر حرف زدم با دوستام با همه ولی تهش کسی درک نکرد گفت الکی داری اهمیت میدی به یه سری چیزا

تایپیک های قبلیمو ببین

بیشترین چیزی که اذیتم میکنه کنکوره این که یه رشته خوب قبول نشدم موفق نشدم امیدی ندارم دیگه حال قدرت ندارم یه بار دیگه پاشم تلاش کنم کار دیگ ای رشته دیگ ای ام دوست ندارم حتی احساس میکنم پول زیاد بقیه آرزوها و خواسته هامم خوشحال ام نمیکنه

همه دلمو شکستن از آدما از خدا گله دارم 

خوشگلم نکن هیچ چیز و هیچکس ارزششو ندارهروح و روانتو درمان کنتو که از فردا خبر نداری؟نمیدونی چی میخوا ...

همین دیگه اصلا نمیتونم پاشم تلاش کنم این اذیتم میکنه یه ذره نور و امید تو دلم نمونده 

اینقدر حرف زدم با دوستام با همه ولی تهش کسی درک نکرد گفت الکی داری اهمیت میدی به یه سری چیزاتایپیک ه ...

اخه برای یه کنکور؟واقعا زندگی اونقدر ارزش نداره که بخای بخاطر یه امتحان این کارو بکنی چرا اینقدر سخت میگیری؟

خوشگلم نکن هیچ چیز و هیچکس ارزششو ندارهروح و روانتو درمان کنتو که از فردا خبر نداری؟نمیدونی چی میخوا ...

خوندم تایپیک تا تا الان ام بخاطر مامانم کاری نکردم

از فردا خبر ندارم ولی خدا منو ندید

خیلی خستم 

اخه برای یه کنکور؟واقعا زندگی اونقدر ارزش نداره که بخای بخاطر یه امتحان این کارو بکنی چرا اینقدر سخت ...

خیلی چیزها دیگم شد این وسط

میدونم هیچی ارزش نداره ولی دست خودم نیست ناراحتم و کسی نمیبینه

همین دیگه اصلا نمیتونم پاشم تلاش کنم این اذیتم میکنه یه ذره نور و امید تو دلم نمونده

توکل به خدا و بلند شو 

ناامید نباش خدای مهربون حواسش به هممون هست🥲🤍

پیشنهاد میکنم زیارت عاشورا با صدای علی فانی رو گوش کنی🌹

2801