2777
2789

خیلی بدبختم  خیلیی 

هیشکی نیس ببره 

شنبه آخرین فرصتش هست . 

از چهارشنبه مامانم ب داییم گفته بود   اونم گفته بود باشه میریم 

ولی الان گفته تا چهارشنبه نمیتونم برم 

دارم زار میزنمممم بدنم‌ داغ کرده 

داداشمم تهران هست 

مامان بابام هم پیر و سن بالا هستن 

تورو قرآن از ته قلب تون دعا کنید بمیرم

همیشه باید منت بکشم 🥲💔 

میخوام از احسان براتون بنویسم... آخ احسان فدای اون چشای عسلیت بشم😍دیگه تو نینی سایت معروف شدی کاربرا ازم میخان امضامو کامل کنم 😌🤣

دانشگاه ازاد؟

ازاد که ثبت نامش از یکشنبه شروع میشه

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خودت برو

فک میکنی میزارن؟؟؟؟  

میخوام از احسان براتون بنویسم... آخ احسان فدای اون چشای عسلیت بشم😍دیگه تو نینی سایت معروف شدی کاربرا ازم میخان امضامو کامل کنم 😌🤣
2803
دانشگاه ازاد؟ازاد که ثبت نامش از یکشنبه شروع میشه

حتما دولتیه دیگه 

خودت چرا نمیری؟ اگه ی شهر دیگست با قطار یا اتوبوس

اگه نیست که اسنپ بگیر یا با مترو

خیلیم اسونه ثبت نامش خودت راحت میتونی انجام بدی

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
مگه مدرسه س ک میخای حتما یکی باهات بیاد؟🤣🤣دانشگاه فرق میکنه کوچولو !

من شهرستان 

تنهایی مگه میزارن 

بخدا اگ میزاشتن با سر میرفتم 

۲۱ سالمه😭😭😭😭😭😭

حتما دولتیه دیگه

اهااان.خودت برو اگه میتونیی.یا یکی از دوستات

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

بقران نمبزارننن

ب عقل خودمم میرسه تنهایی برم 

اسی با مامانت برو با اتوبوسی چیزی 

اینجوری تنها هم نیستی

ISTP...ایران زیبایم روزی میرسه که از دست مهاجما خلاص میشی و نفس میکشی💚🤍❤️  اسم‌های کاربری یادم نمیمونه🥲
2801