2777
2789
عنوان

هیشکی نیس ببریم برا ثبت نام دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 23 پست
میگما تو یکی از تاپیکات دیدم همزمان با دانشگاه میخوای دوباره واسه کنکور بخونی درسته؟

سال بعد محرومم

میخوام از احسان براتون بنویسم... آخ احسان فدای اون چشای عسلیت بشم😍دیگه تو نینی سایت معروف شدی کاربرا ازم میخان امضامو کامل کنم 😌🤣
واقعا؟! آخه تو سایت برای دانشگاه ما نوشته بود از ۲۵ تا ۳۰

یا خدا.برا ما که نوشته از ۲۷😑🤦🏻‍♀️

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
از چند نفر پرسیدم گفتن رفتن ثبت نام کردن اومدن منم میخوام فردا برم

اها.دانشگاه ما گفته یکشنبه بیایید تا ۳ ابان

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨
من شهرستان تنهایی مگه میزارن بخدا اگ میزاشتن با سر میرفتم ۲۱ سالمه😭😭😭😭😭😭

اگه نمیزارن تنها ثبت نام کنی چطور میزارن اونجا تنها بمونی درس بخونی؟ 

ول کن این حرفارو پی این بحثا نباش بلیط بگیر برو ثبت نامتو انجام بده ۲۱ سالته بچه نیستی من ۱۹ سالم بود خودم رفتم کارای ثبت ناممو انجام دادم خانواده منم سخت گیر بودن اما باید یاد بگیری گلیمتو از آب بیرون بکشی

عزیزم منت فامیل رو نکش با مامانت پاشین با اتوبوسی قطاری برین

مامانم میگه ب من چه با بابات برو 

بابامم آدم منتی هست پاهاش درد میکنه نمیاد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

میخوام از احسان براتون بنویسم... آخ احسان فدای اون چشای عسلیت بشم😍دیگه تو نینی سایت معروف شدی کاربرا ازم میخان امضامو کامل کنم 😌🤣
فک میکنی میزارن؟؟؟؟

یعنی چی اینقدر ما دخترارو محدود میکنن 🥲🥲🥺🥺🥺 

خودمم تو خونواده ام ک نمیتونم تنهایی برم شهر 

اینقدر ناراحتم تنها راه نجات شوهر کردنه خواستگار خوب اومد برات بزن برو خودتو راحت کن 

آخرین پروانه ات هم مرد در قلبم , تو آزادی ....برو                   ترسناک فقط اتحاد ناگهانی قلب و مغز .....:)