2777
2789
عنوان

چرا من انقد بی احساسم نسبت به نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 41 پست
عزیزم این اصلا عادی نیست حتما برای درمانت یه فکری بکن نامزدت گناه داره مگه دلت خیانت میخواد اگه این ...

چیکار کنم چه درمانی؟

صدای غمم را چگونه فریاد بزنم؟ من در این جماعت تنها یک دخترم!🙂💔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
من تو تاپیک هاتون نرفتم فقط عنوان شونو دیدم ولی حس میکنم افسردگی دارین... پیش پزشک یا مشاور برید

اگه بتونممم

تصورشم راحت نیست با کسی باشه که دوستش نداری، بحث یک عمر زندگیه

دوسش دارم ولی خیلی فکرم پیشش نیست

کس دیگه ای رو دوست داشتی؟!؟ ما خیلی اذیت شدیم خیلی دعوا و.... ولی همسرم صبورتر از منه اخلاقشم یکم آر ...

نه 

ماهم از وقتی یادمه کل نامزدیمون رو با دعوا سپری کردیمم

چیکار کنم چه درمانی؟

هیچ کس بهتر از خودت نمیتونه بهت کمک کنه از خودت شروع کن سعی کن شاد وپر تکاپو باشی به نامزدت عشق بورز افکار مزاحم و منفی رو از خودت دور کن باکسیکه تجربه داره ومیدونی صلاحتو میخواد مشورت کن بخصوص اگر مادرت منطقی هست هیچ کس مادر آدم نمیشه ،، دوست دارم بدونم رفتار نامزدت چطوره،،و چند سالشه 

بی احساس نیستی 

بی تفاوتم نیستی

چون همین الان داری راجبش فکر میکنی که تاپیک زدی

پس نگو برام مهم نیست

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋یه دختر آبانی که عاشق رنگه بنفشه💜آقایون محترم سایت،لطفا در خواست دوستی ندین...🙏🏻میشه برای رسیدن به اونی که میخوام یه صلوات بفرستی؟(هروقت فرستادی بگو منم برات بفرستم😉♡)❤ اگه دیدی دلت گرفته و نیاز داری با یکی صحبت کنی،من با کمال میل در خدمتت هستم♡🥰
نه ماهم از وقتی یادمه کل نامزدیمون رو با دعوا سپری کردیمم

یکم سعی کن گذشتت رو بیشتر کنی رو اخلاق های تو مخیش هم کمتر کلیک کن برا خودت

اون اخلاقش چطوره با تو اونم بی تفاوت؟ 

چندسالشه؟ 

سنتی ازدواج کردید؟ 

2801