2777
2789
عنوان

چرا من انقد بی احساسم نسبت به نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 41 پست
هیچ کس بهتر از خودت نمیتونه بهت کمک کنه از خودت شروع کن سعی کن شاد وپر تکاپو باشی به نامزدت عشق بورز ...

سعی میکنم 

نامزدم آدم خوبیه تا اینجا که با این اخلاقم منو  تحمل کرده همیشه اون کوتاه میاد تا من

۲۲سالش هست

صدای غمم را چگونه فریاد بزنم؟ من در این جماعت تنها یک دخترم!🙂💔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

بی احساس نیستی بی تفاوتم نیستیچون همین الان داری راجبش فکر میکنی که تاپیک زدیپس نگو برام مهم نیست

اره دقیقا🥲

یکم سعی کن گذشتت رو بیشتر کنی رو اخلاق های تو مخیش هم کمتر کلیک کن برا خودتاون اخلاقش چطوره با تو او ...

سعی میکنم

نه اون اونجوری نیس 

۲۲

بله

2803
منم از اول خیلی شوهرم و دوسش نداشتم و الان بعد ۱۰ سال هنوز هم همون طوریم فقط عمرم و تباه کردم

وای یعنی چی 

یعنی وابستش نشدی 

چه بد

سعی میکنم نامزدم آدم خوبیه تا اینجا که با این اخلاقم منو تحمل کرده همیشه اون کوتاه میاد تا من۲۲سالش ...

خوشبخت باشی عزیزم هیچ وقت قهر نکن بجاش منطقی درباره ناراحتی هات صحبت کن الان سنت کمه متوجه نیستی زمان طلایی برای خوشبختی در آینده همین حالاست اگه عاقل و باسیاست باشی شوهرت یه عمر برات میمیره ولی اینجوری ادامه بدی زندگیتو باختی ،مهربون وشاد وباانگیزه وعاشق باش عزیزم، آویزون نباش ولی بی تفاوت هم نباش حد وسط رونگه دار اون چه گناهی کرده که مرتب دور و برش دخترا یی رومیبینه که دارن پسرا یا شوهرا شونو رو قورت میدن

سعی میکنم نامزدم آدم خوبیه تا اینجا که با این اخلاقم منو تحمل کرده همیشه اون کوتاه میاد تا من۲۲سالش ...

از یه جایی به بعد مردا دیگه تحمل نمیکنن ناز نمیکشن وبی تفاوت میشن پس زود به خودت بیا

خوشبخت باشی عزیزم هیچ وقت قهر نکن بجاش منطقی درباره ناراحتی هات صحبت کن الان سنت کمه متوجه نیستی زما ...

میدونید سعی میکنم عاقل و مثل بزرگترها رفتار کنم 

ولی همش بر میگرده میگه اخلاقت بچگونس رفتارت بچگونس طرز فکرت بچگونس

بعدم من یه مشکلی دارم اینکه شخصیتم آدم درونگرا و ساکت هست جوری که هیچ وقت حرفی برای گفتن پیدا نمیکنم چه در چت کردن چه در پیشش