2777
2789
عنوان

بچها چرا زندگی من اینطوریه

969 بازدید | 61 پست

کلا ی حرف عادی من شوهرم باهم می‌زنیم باهم دعوامون میشه همش اعصابم بهم ریخته 

دیروز بهم میگفت توروخدا ولم کن چقدر ازم حرف میگیری ولی خب خودشم مقرصه حرف ک میزنه همینطور ی چیزی میپرونه منم حساس میشم سوال جوابش میکنم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
زیاد حساس نشو پیگیر نباش

مثلا امروز می‌گفت قسط وامتو رو بدم ک عقب نیفته دوباره به اسمت وام بگیرم منم گفتم به اسمت خودت بگیر ملی گفت من ده تا وام ملی دارم جا خوردم بعد گفت نه اشتباه گفتم منظورم ده تا وامه 

مثلا امروز می‌گفت قسط وامتو رو بدم ک عقب نیفته دوباره به اسمت وام بگیرم منم گفتم به اسمت خودت بگیر م ...

گاف داد دیگ 

زندگی چیست ؟خون دل خوردن اولش رنج آخرش مردن ‌‌     ‌کی میگه سفید شدن مو ارثیه؟سفید شدن موهام حرصیه
اشتباه گفت

نمیشه قاطع گفت .یا اشتباه گفت و کلامی بود یا میخاست مخفی بمونه و از دهنش پرید

زندگی چیست ؟خون دل خوردن اولش رنج آخرش مردن ‌‌     ‌کی میگه سفید شدن مو ارثیه؟سفید شدن موهام حرصیه
والا منم قبلا یه دوست دختر داشتم مثله شما یعنی حرف که باهاش میزدی اینقدر سوال جواب میکرد کات که کردم ...

🤣🤣🤣

آزاديت مبارک 

خدایی قبول دارم بعضی خانم ها ب شدت رو مخ اند

اگر خواستی چیزی را پنهان کنی ،لای یک کتاب بگذار ، این مردم کتاب نمی خوانند.
نمیشه قاطع گفت .یا اشتباه گفت و کلامی بود یا میخاست مخفی بمونه و از دهنش پرید

نه اشتباه گفت چون فقط دوتا وام ملی داره 

آخه بیشتر وقتا میگه چون میخواد همش بگه قسط دارم 

2801