2777
2789
آخه گلم تویی که حاصل روابط نامشروع توله سگ های محلتون با مادرت هستی چرا انقد حرص میخوری شما چی هستی ...

خب منتظر باش با همین کامنت و پیگیری یه دماری از روزگارت دربیارم اون سرش ناپیدا 

منتطر باش حتما زیاد طول نمیکشه 

بوی عطر نفست رایحه جان من است ❤️تپش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شما رو ریپلای کردم ؟؟واقعا سطح ادب سایت چقدر پایین اومده این کرونا اومد بچه های شاد ریختن وسط زیا ...

فکر کردی مث تو انقد بیکاره بشینه پیام بلند بالاتر بخونه؟؟؟ برو پولتو از جای دیگ بگیر حاجی اشتب گرفتی مارو

خب منتظر باش با همین کامنت و پیگیری یه دماری از روزگارت دربیارم اون سرش ناپیدا منتطر باش حتما زیاد ط ...

فوقش ی مدت تعلیق بشم شماره زیاد دارم گلم حرص نخور شیرت خشک میشع کار و بارت کساد

2803
منطقی بودواقعا دختر با پسر فرق داره حتی از لحاظ مادی دستش باز تره

دقیقا. دوست پسر من حقوقش کمه خودمم کار ندارم ک پول دربیارم شکر خدا برام ارزش قایله هم تو مناسبت هایی ک ب من مربوطه پول میزنه خودم ی چی بخرم. هم تو مناسبت های خودش پول میزنه برا اون‌کادو بگیرم پست کنم. با کسی باش برات ارزش قایل باشه جدا از اینکه پولداره یا ن شعل خاصی داره یا ن. 

یا من یا هیچکس همون خودم
دقیقا. دوست پسر من حقوقش کمه خودمم کار ندارم ک پول دربیارم شکر خدا برام ارزش قایله هم تو مناسبت هایی ...

من نمیدونم چرا اینجا اینطور رفتار میکنن خدایی من حرف عجیبی نزدم ما کلا تو خانوادمون یجور رسمه سر هر مناسبت کیک میگیریم کادو میدیم و واقعا خوبه خوش میگذره روحیه آدم کلی بهتر میشه اینجا ب من یجوری پریدن ک اصلا برام قفله بگو سر صبی فازتون چیه تو تاپیکی ک دوس ندارید شرکت میکنید

من نمیدونم چرا اینجا اینطور رفتار میکنن خدایی من حرف عجیبی نزدم ما کلا تو خانوادمون یجور رسمه سر هر ...

ب نظرم مناسبت بعد ببین چیکار میکنه برات. کار خاصی نکرد کات کن ب ی ورت هم‌نباشه. اگ طرفی ک باهاشی بهت توجه نکنه ب درد نمیخوره . همون نباشه فکرت ازاد تره

یا من یا هیچکس همون خودم
ب نظرم مناسبت بعد ببین چیکار میکنه برات. کار خاصی نکرد کات کن ب ی ورت هم‌نباشه. اگ طرفی ک باهاشی بهت ...

دقیقاااا

اصلا گذشته از مناسبتش وقتی من بهش میگم روز دختر نزدیکه و براش پست میفرستم ینی ی کادویی گلی چیزی بده خب  

دقیقاااا اینا خودشون برا هر کادو ی خدماتی ارائه میدن ک تو خیال خودشون پسره بیاد بگیرشونم

دقیقا در ازای یه چیز دیگه کادو میگیرن همینطوری در خودشون نمیبینن که لیاقت کادو داشته باشن 

سرنوشت درخت سوختن است...
دختر دمت گرم حتی اگ تعلیقم بشم خیلی بامعرفت و باشعوری دم مادرت گرم خدایی ک همچین دختر با عقلی زاییده

قربونت برم عشقممممم😄💝 خودتم با عقلی بخدا که ارزس خودتو میدونی مثل اینا نکن اینا بی ارزشن

سرنوشت درخت سوختن است...

من معمولا پست نمی زارم  اما تایپکت خوندم خواستم بگم روی شعور و حرف زدنت کار کن 

دوستی بارسایی مثل تو خوبه ولی با سطح ادب و شعورت تو زندگی مشترک به مشکل بر می خوری و اینقدر نادانی که نفهمیدی پسره می خواد تیغت بزنه  پس نیاز به تایپک نیست باید کات کنی 

2801