2777
2789
بهش چیزی نگفتم اما دیگ دلم نمیخاد دیت حضوری باهاش برم خودش خوب میدونه با ی خوراکی یا ی شاخه گل چقد خ ...

پسرا سر در نمیارن

صدبار به شوهرم گفتم با ی کادو کوچولو منو یاد کن

حضوری بهش نشون دادم

یه بار داشتیم رد می‌شدیم از کنار مغازه بهش گفتم ببین این کیف لوازم آرایش ۷۰ تومنه یه دونه از اینا می‌گرفتی

یه دونه گل سر ۳۰۰۰ تومانی 

اصلا ی بسته شکلات 

کادو گرفتن که پول خیلی زیادی صرفاً نمی‌خواد فقط باید یه کوچولو وقت بزاری بری مغازه یه لاکی یه چیز کوچولویی بخری 

همش میگه باشه من وضعیتم خوب نبود اعصابم خورد بود حواسم سر جاش نبود نتونستم بگیرم 

همش میگه باشه اوکی بعداً جبران می‌کنم 

در صورتی که همه خانم‌ها با چیزهای کوچولو شاد می شن

ضمیر ناخودآگاه مردان این چیزا رو نمی‌پسنده خیلی کم پیش میاد مردایی که بخوان واقعاً از این خریدا بکنن برای زنشون یا دوست دخترشو.ن

خدای عقل نداری راحتیبنده خدا معلومه چرا محلت نمیزارهاطرافیانت اسکلن وگرنه میزدن گوگل بعدشم عقده های ...

آخی بدبخت بیچاره مشخصه از بچگی چیزی ب اسم جشن و کادو تو خانواده بدبخت ک هیچ هیچ جایی ندیدی ک انقد برات عجیبه و عقده شده و نمیفهمی چ شری از دهنت درمیاد برو برو ایشالله خدا کمکت کنه انقد عقده هاتو خالی نکنی تو تاپیک بقیه بدبخت  از لحن حرف زدنت معلومه کجا بزرگ شدی بیچاره

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

شر نگو خدایی مشخصه تو نمیفهمی چون همه اطرافیان من اون روزو جشن گرفتن و اسمی از دختر بچه بودن نبود من ...

همون دانش آموز و از کودکان شاد هستید این انتظارهای بیخود و دارید 

حالا هر چی کاربرا ام بگن باز شما مرغتون پا نداره متاسفانه 

در نتیجه تبادل نظر هم نمیشه این و تاپیک زدنتون و هم بیمورده

بوی عطر نفست رایحه جان من است ❤️تپش❤
2803
همون دانش آموز و از کودکان شاد هستید این انتظارهای بیخود و دارید حالا هر چی کاربرا ام بگن باز شما مر ...

من هر چس هستم تو فشارشو نخور سکته نکنی و کلتو از باسن بقیه بیرون بیار و تاپیکی ک دوس نداری شرکت نکن 

من هر چس هستم تو فشارشو نخور سکته نکنی و کلتو از باسن بقیه بیرون بیار و تاپیکی ک دوس نداری شرکت نکن

مساله اینه شما هیچی نیستی جانم 

با این سطح ادبی که خانوادتم برات کم گذاشتن خب پسر مردم نمیاد هزینه بیخود برای یه آدم بیخود بکنه 

پسرا برای دخترای با اصالت و با خانواده هزینه میکنن نه هر کی رو تو خیابون ببینن و محض مسخره بازی باهاش بخندن 

همون دانش آموز و از کودکان شاد هستید این انتظارهای بیخود و دارید حالا هر چی کاربرا ام بگن باز شما مر ...

شما هم سرویس بده هم کادو بده هم پول خورد و خوراکشو بده هم کادو نگیر که انتظار بیخود نداری

کاری ندارم ولی ارزش خودتونو میارین پایین آخرش سرتون بی کلاه میمونه چون بعضی پسرا خیلی سوء استفاده چی هستن

سرنوشت درخت سوختن است...
مساله اینه شما هیچی نیستی جانم با این سطح ادبی که خانوادتم برات کم گذاشتن خب پسر مردم نمیاد هزینه بی ...

آخه گلم تویی که حاصل روابط نامشروع توله سگ های محلتون با مادرت هستی چرا انقد حرص میخوری شما چی هستی گلم؟ وسیله رفع نیاز های جنسی مردا؟؟؟ آره یادم نبود با ارضای مردا ازشون کادو میگیرید و پول دریافت می‌کنید مثل مادرتون

شما هم سرویس بده هم کادو بده هم پول خورد و خوراکشو بده هم کادو نگیر که انتظار بیخود نداریکاری ندارم ...

من شما رو ریپلای کردم ؟؟

واقعا سطح ادب سایت چقدر پایین اومده 

این کرونا اومد بچه های شاد ریختن وسط زیاد بچه هایی که حاصل تربیت نادرست خانوادتون هستید و سطح خانوادگیتون و به نمایش میزارید 

ماشالله همه چی رو هم از بر هستید معلومه اینکاره اید هم سرویس و دادید هم کادو هم پول خورد و خوراک طرف و که قشنگ میدونید چی به چیه 

من از قبل بهش گفته بودم حداقل ی شاخه گل ک میتونست بده

به حرف اینا گوش نده اینا همونان گه میان میگن دوس پسرم پر..مو زد و ولم کرد آخه چرااااا منکه هرکاری براش کردم انتظاری هم ازش نداشتم 

سرنوشت درخت سوختن است...
2801