2777
2789
عنوان

خانم ها دو تا بچه با فاصله کم نیارید خرج گرونه

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 49 پست
اتفاقا کمتر بهترهچون وسایلای. همو استفاده میکنن، بزرگه مداد رنگیشو ب کوچیکع میده، و خیلی. چیزای دیگ، ...

البته این نظر من در مورد بچه اول و دومه

من همسرم بچه دومو میخوایت زود بیاریم منم موافقت کردم ورنه فاصله 3 سال مد نظرم بود

ولی برای بچه بعدی سوم و چهارم (چون خودم از. بچگی 4تا بچه دوس داشتم😂) فاصله میندازم

چرا چون اولی و دومی تنها نمیمونن و همو دارن

اگ یوقت تصمیم بگیریم دیگ نیاریم اینا باهمن و دوست همن

نهایتا 3تارو دوست دارم داشته باشم ولی سومی رو دوس دارم حداقل 5 سال فاصله با دومی. داشته باشه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

یدونه خوب نیس البته نظرا فرق دارخ

الان ما 5 تاییم

خونه مامانم دعوت میشیم 2تامون ظرف میشوریم(زن داداشم خیلی زن خوبیه) 2تامون جابجا میکنیم و گازو تمیز میکنیم، اصلا نمیزاریم مامانم دست ب سیاه و سفید بزنه، 

بابام بخواد فرش جابجا کنه یا وسیله سنگین و بخاری شوهرامونو صدا میزنه یا داداشمو

تو بچگی هم تقسیم وظایف داشتیم هر روز دوتامون ظرف میشستیم، 4تا خواهر بودیم خوب، جارو برقی با یکی بود، و گردگیری با یک، مامانم فقط غذا میپخت و حال میکرد، خدایی دختر و پسر هردو خوبه، داداشمم ک همش کمک باابام بود

وضع مالی عالی نبود ولی فقیرهم نبودیم

توقعمون بالا نبود ک ایکس باکس و بازی. های گرون و گوشی ایفون و این حرفا بخواهیم

بعضیا همچین میگن خرجا بالاس، البته تا حدودی درسته ولی اکثرا میخوان واسه یچشون سنگ تموم بزارن، اصلا ددرست نیس، همینه بچه های امروزی توقعشون بالاس. و بس ادب. و افسار گسیخته شدن، ایت الله مطهری هم مگیه، بچه ای ک همه چیز براش فراهم باشه بدبخته

کی گفته من حتما ب. ایفون نیاز دارم، من با گگوشی ساده تر هم زندگیم گذشت و میگذره، ما همیشه لباس نو داشتیم، اینطور نبود همش لباس کهنه همو بپوشیم ولی پس انداز میکردیم تا وسایل مورد نیازمونو بخریم خودمون با اینکه کم سن بودیم، از هیچی کم نداشتیم ولی همیشه برند ساده و معقول نه عالی و درجه 1،ایرادش چیه؟ 

من راضیم ااز بچگیم ک بدون تجملات و با قناعت و خوشی گذشت

همه مونم شاغل شدیمو. جبران کردیم بخشی. از زحماتشون روو، الانم کمکشون مکینیم و وظیفمونه

2803
استارتر عزیزم شما سطح فکرت طوریه که هیچوقت پیشرفت نمیکنی خب چون فکر میکنی همیشه همینطور میمونیو دیگه ...

ااحسنت

منم موافقم

الان ما 4 تا دختر بودیم پس باید شرایط افتضاح میشد

ولی خدارسوند

نمیدونم چرا مردم توملشون بخدا کم شده، خودمم کم شده نمیگم فقط همه

قدیما هرچی میشد میگفتن خدا بزرگه و میرسونه و واقعا هم همینطور میشد

خدا ددر ظن و گمان بنده هاشه، اگ بهش گمان بد ببری قطعا نتیجه ی بد میگیری، گمان بدد همینه، این ک فکر 30 سال بعدتو کنی و غصه بخوری، خدا میگه تو حال زندگی کن، ن اینمه فکر بدبختیذهای احتنالی ایندتو کن، چرا تلاش بکن و سعی کن ایندتو بسازی ولی نا امیدی از شیطانه

ماهم هر 4تا پول دراوردیم و داداشمونم سرکار میرفت و زندگی می چرخید و تو جهیزیه کمک کردیم، من مبلامو خودم خریدم، 6تمه هم با داماد بود ک خریدن، باقیشم بازم هر ماه کمک میکزدم و قسطهامم بخشیو دادم، ابجیامم همینطور

الان ابجی مجردم ک سنش بالاس دکتره و کمک حالشونه و کلی مامانم خرج میکنه و فرشو مبل و فلان میخره و کیف میکنه ابجیمم از خداشه براشون خرج کنه، کلا قصد ازدواج نداره و عشقش مانان و باباشه

خب الان ما 5 تاییم این بد شد؟! 

استارتر عزیزم شما سطح فکرت طوریه که هیچوقت پیشرفت نمیکنی خب چون فکر میکنی همیشه همینطور میمونیو دیگه ...

حتی ما روایت داریم ک میگه بچه ها بازو های پدر مادرن(دقیق یادم نیس) 

ولی. الان مردم اینقدر بچه هاشونو لوس میکنن و خرجای اضافی. میتراشن ک بچه ها فقط شکمن و لا غیر!!! 

خب این جشن جنسیت، این همه تولد انچنانی، اینهمه تدارکات زیاد و خرجای گرون، کیفای گرون وسایل خیلی خاص ایننا نیاز نیس

بعد طرف میاد میگ بچه خرج داره

والا بالله ک خرج طیادی نداره

ینی اونقدر ک اینا خرج میتراشن واس خودشون، همینه ک دیگ میترسن بچه بیارن، حقم ووارن والا

من بچم خرجش فقط پوشکشه ک اونم یارانش هست، شیرم ک خودم میدم، غذاهم ک ممثل خودمون میشینه کنار سفره میخوره، لباسم ماهی یکبار در حد معقول 2 دست میخرم براش نه اط اون گرونای 2، 3 تومنی طلاکوب!! ساده و معمولی ک ذوق کنه چون خیلی پسرم لباس دوس داره سا دمپایی

اسباب بازیم خرجی نداره والا، تو سیسمونیش هس، اضافی هم الکی نمیخرم، قیمت مناسب مسخرم

بخدا ما خودمون طندگیمونوسخت میکنیم

گوشت و مرفو ماهیم بهش میدم بخوره و بیشتر خرج شکم و سلامتیش میکنم، خرج بادام و مغزیجاتش میکنم تا اتینا و خرجای اضافی 

اتفاقا اخر ماه سخت میگذره ولی راضیم، چون سلامتی بچم مهمه برام نه چشم و هم چشمی. ک شک بنظر برشه سا وسایل شاهانه داشته باشه

همسایه ما سه تا داره اولی ۵ساله،دومی دو سال و نیمه،سومی یکسال و سه ماهه،حالا مالی که بماند ،هر وقت م ...

این بنده خدا حوصله نداره وگرنه زن داداش و ابجی من ماشالله هم کار میکنن هم بشدت مرتب و شیکن و خونشون دسته گله 

همه عین هم نیستن

ولی قبول دارم ادم بعد بچه نمیتونه خیلی به خودش برسه ولی میتونه تمیز و اراسته باشه

در مورد قسمت آخر حرفت باید بگم پزشک و استاد شدن علاوه حمایت هوش بالا هم میخواد که ژنتیکیه

اصلا ربطی نداره

من و خواهرم تقریبا یکسال و دوماه باهم فاصله داشتیم 

خواهرم نه سال پیش ازدواج کرد 😐

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
ااحسنتمنم موافقمالان ما 4 تا دختر بودیم پس باید شرایط افتضاح میشدولی خدارسوندنمیدونم چرا مردم توملشو ...

عزیزم قصد توهین ندارم ولی آیا خونه از خودتون دارید یا مستاجرید؟بعد ازدواج چی خودتون خونه دار شدید؟

جوری تعریف میکنی آدم عاشق بچه دار میشه ولی خب شرایط رفاهی هم مهمه بچه زیاد باشه خرجم چند برابره خب

2801