2777
2789

بعدا بزرگ بشن میشن دو تا دختر دم بخت یا یک پسر و دختر دم بخت 

یا دو تا پسر دم بخت 

آدم داغون میشه سر و سامون بگیرن 

اگر بینشون هفت سال فاصله باشه فکر کنم آدم شاید بتونه دست و پاشو جمع کنه 

البته اگر پولداری عیب نداره هر جور راحتی 

آبجیم بر عکسه تو میگه. فاصله سنی بچه هاش ابنجوریه: اولی با دومی ۱۰ سال، دومی با سومی ۷ سال.

میگه هیچ وقت برای خودم ندارم، همش در حال بزرگ کردن اینام. کاش فاصله بینشون ۳ سال تا ۵ سال بود

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

استارتر عزیزم شما سطح فکرت طوریه که هیچوقت پیشرفت نمیکنی خب چون فکر میکنی همیشه همینطور میمونیو دیگه واسش تلاش نمیکنی

چون میگی میشن دو تا دم بخت

یعنی میخوای سی سال دیگه هم مثل الانت باشی و فکر می‌کنی بچه هات هم پیشرفت نمیکنن و منتظرن شما خرجشونو بدی

ولی یه مادر عاقل و موفق طور دیگه ای فکر می‌کنه و مثل مادرشوهر من طوری بچه هاشو تربیت می‌کنه و حمایت می‌کنه که یکیشون پزشک میشه و یکیشون استاد دانشگاه 

خدایا شکرت 😍 گل پسرمو صحیح و سالم رسوندی بغلم ❤️😍 قول میدم امانت دار خوبی باشم ❤️ خدایا من می‌دونم حاجتمو میدی و دست رد به سینه م نمی‌زنی ❤️ خدایا تنها امیدم تویی مطمئنم نا امیدم نمیکنی ❤️
اها بنظرم الان یدونه کافیه

ولی فکر کن اون بچه توی این دنیا نه خواهری داره نه برادری و بعداً چقدر تنها میشه 

خدایا شکرت 😍 گل پسرمو صحیح و سالم رسوندی بغلم ❤️😍 قول میدم امانت دار خوبی باشم ❤️ خدایا من می‌دونم حاجتمو میدی و دست رد به سینه م نمی‌زنی ❤️ خدایا تنها امیدم تویی مطمئنم نا امیدم نمیکنی ❤️

نهایت تلاشتونو کنید تک فرزند بشه 

ولی اگه نشد ، حداقل بعد 7 سالگیش بچه بیارید 

مشاور تحصیلی📚پایه هفتم تا یازدهم🦋.         درخواست دوستی ممنوع ⛔                                                                 تاپیک هامو دنبال کن ، جواب سوالاتتو میگیری ❤️ 

شوهرم و خواهرش دو سال فاصله شونه. شوهرم کوچیک تره.

ما ۷ ساله ازدواج کردیم ولی خواهر شوهرم هنوز ازدواج نکرده. خواستگار مورد پسندش نداشته.

به این چیزا نیست. به قسمته.

مثلاً پسرت بزرگتر باشه، ۲۷ سالگی زن میخواد دخترت ۲۰ سالگی خواستگار خوب میاد. با همدیگه میشن. ربطی نداره

باهم بزرگ بشن بهتره بازی کردنشون همبازی بودنشون مدرسه رفتنشون درس خوندنشون انجام تکالیفشون

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 

طرز فکر غلط 

مشاور تحصیلی📚پایه هفتم تا یازدهم🦋.         درخواست دوستی ممنوع ⛔                                                                 تاپیک هامو دنبال کن ، جواب سوالاتتو میگیری ❤️ 

همسایه ما سه تا داره اولی ۵ساله،دومی دو سال و نیمه،سومی یکسال و سه ماهه،حالا مالی که بماند ،هر وقت میبینمش بنده خدا لباسشویی برعکس پوشیده یا درهم برهم‌پوشیده ،اصلا حواس مواس انگار نداره،لاغر شده یه وضی،ما از وقتی بچه نداشتیم با هم دوست بودیم اینقدر شیک و مرتب بود🤦🏻‍♀️

2801