2777
2789
عنوان

مهمونی مادرشوهرم بعد مدت ها جاریم را دیدم☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 54 پست
نه عزیزم اقدام هستم

عزیزم پیرو اون تاپیک تعیین جنسیتت پیام میدم. ببین من و خواهرم جفتمون این تغذیه رو انجام دادیم خواهرم پسر میخواست موز و جوشونده تخم هویج و گرمیجات و دمنوش دارچین و کلا ادویه های گرم و حتی قرص فنوکونازول و حذف لبنیات و کاسنی واسه مرد و اقدام شب تخمک گذاری و همه این کارا رو کرد آخرم باز دختر آورد . منم برا بچه دومم دختر میخواستم کلا فلفل و ادویه رو حذف کردم فقط لبنیات میخوردم زمان اقدامم با فاصله از تخمک گذاری بود و خلاصه بازم مسر شد. به نظرم بیشتر از همه اینا خواست خدا تو این مورد دخیله نه تغذیه. اگه میخوای تعیین جنسیت خیلی دقیق باشه و هزینه شو داری برو آی وی اف یا حداقل برو آی یو آی. البته آی یو آی یه درصدی خطا داره اما خب هم راحته هم ارزون. در نهایت اگه مذهبی هستی و اعتقاد داری نذر کن اسمشو بذاری محمد تا پسر بشه. حالا دو اسمه هم میتونی بذاری محمد پارسا یا ترکیب با هر اسمی که دوست داری. اما هرکسی دیدم قبل اقدام نذر اسم محمد کرده پسر آورده. امیدوارم صلاحت پسر باشه و به خواسته دلت برسی و خوشبختیشو ببینی 

همه دنیام پسرام💙💚خدایا مراقب بچه هام باش تا همیشه سلامت و شاد و خوشبخت باشن😍

اسی واقعا فارتو نمیفهمم ‌ .  رفتی همه ظرفا رو مثل کوزت شستی ذوقم میکنی؟ وای خیلی باحالی . من تاپیک هاتو خوندم میشناسمت. چند تا کتاب بخون خیلی طرز فکر محدود و بسته ای داری متاسفانه !!! برای بچه هم باید بهت بگم توی این دوره زمونه پسر دختر و پسرش فرقی نداره مهم تربیت بچس ‌ . این که تو از الان انتظار کمک مالی از بچت داشته باشی زشت و خنده داره این که میگی چون دختره نباید بره کلاس خنده دار و مسخرست.  بچه باید درست تربیت بشه وگرنه چه دختر و چه پسرش پدر آدمو درمیارن ‌ من خالم دوتا پسر بزرگ داره میگه  همدم ندارم یه دختر که با هم  دوکلمه حرف بزنیم بریم یه تابی بخوریم !!!! ببین  یکم سعی کن از خونه بری بیرون دوتا آدم درست حسابی ببین  فکرت باز بشه بخدا دوستانه میگم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

سللم عزیزم اون تاپیکت نشد بگن قفل بود  ببین چند روز شوهرت تخلیه نداشته باشه تا روز ۱۴ البته باید هی بری سونو  اگه آزاد سازی بزنی خیلی بهتره  بعد یه قرص هست فلوکونازول  قبل هر بار رابطه بخور   دو بار به فاصله ۲۴ ساعت بیشتر رابطه نداشته باش  شوهرتم قبل رابطه قهوه بخوره آب سرد هم به خودش بگیره    ضمنا

تو باید قلیایی و خنک باشی  شوهرت گرم  خودت تخم کدو  دمنوش   آب هویج   فلفل دلمه  انجیر خشک  موز و انبه و اینا گوشت شتر  بخور   راستی صبح صبحانه سیب زمینی آب پز      هر چیزی اسیدی برا خودت حذف کن  بزن تو نت قلیایی باشه            شوهرت موز  انجیر  آناناس  گردو مغزیجات گوشت شتر  شوهرت هر چی میخوره فقط گرم باشه  اسیدی مهم نیست     گوشت گوساله  مرغ  فست فود سرکه ترشی و همه حذف

2803
دقیقا اتفاقا دیروز بهش گفتم پدرم یکم ناخوشه بعد یه حرف زشت زد منم دیگه هیچی نگفتم😐یعنی یه طوری گفت ...

با این وجود رفتی  خونه مامان اون ظرفارم شستنی 

چرا مقابله ب مثل نمیکنی اخه...

سلام گلم اون تاپیکت قفل بود اومدم اینجا بهت بگم 

خیارشور بخور و خرما هم خیلی تاثیر داره هر روز با شوهرت خرما بخورید 

و هفته ای که میخوای اقدام کنی موز و توت فرنگی و خربزه و میوه های قلیایی بخور 

واسه شوهرت شربت خرنوب بخر از عطاری ، هر روز بخوره 

ماساژ شکم و زیر شکمت با روغن سیاهدونه هر شب فراموش نشه 

لبنیات را حذف کن 

ایشالله که خدا نصیبت کنه چیزی که دوست داری

یعنی فقط به ذهن من رسیذ اسی تمام تاپیم هاش سر کاریه؟؟

تمام تاپیک هاش با هم اصلا با منطق جور در نمیاد

مگ میشه تو برای حرف جاریت قهر کنی همه بگن نرو خونه بابات بگی اونجا عزت دارم پاشی بری  وقتی رسیدی 

میخوام برگردم برگردم کنی مگ نگفتی عزت دارم چرا باز میخواستی برگردی

۱۰۰ بار التماس شوهرت بکنی محلت نده ول نکنی بهت برنخوره 

بعدم برگردی بگی برای پایداری زندگیم میخوام بچه بیارم (ینی خودتو وصل شوهرت کنی ) 

با پدری ک ازت حمایت کرد قهر کردی چون ازت حمایت کرد

تمام حرفایی ک‌ میزنی دنبال پر بازدیدی هستی 

بعذم بیای بگی میخوام پسر شه چون بره کلاس

نمیگی چون پسر دوست دارم میگی بتونه بره کلاس

اینشه ک بده

حرفا بی منطق ک مخالفت همه کاربرا در بیاری بشینی بخندی 

رفتی خونه مادرشوهرت طرف شستی تاخالا ندیدم توی مهمونی بقیه کاری نکنن ی نفر بشوره

بعدم شوهرت نمیدونه داریی پایدار میکنی زندگیتو بش گفتی قرص خوردی 😂

البته یاذمه کفتی خونه پدرم نمیزاره برم لباس زیر و نواربهداشتی بخرم چیکارم کنم

طبیعیه وقتی تو همچین خانواده ای بزرگ شدی محدود 

دخترت نتونه بره کلاس 

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40