2777
2789

تلویزیون من خیلی با مبل‌ها فاصله داره و مثلا خودم وقتی رو مبل میشینم به سختی اسم شبکه‌ها رو که کوچیک پایین صفحه مینویسه میبینم نقشه رو میذارم شما ببینید جای دیگه میشه گذاشت یا نه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
اون قسمت تلویزیون پشتش کلا پرده‌ستجلو پرده بد نمیشه؟

حیف پنجره نیست که جلوه ش رو با تلویزیون خراب کنی؟!

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از سال ۹۷ خواننده خاموشم و بالاخره عضو شدم😃
نه اونی که شما گذاشتی پرده‌ستمن جلوش مبل گذاشته بودمدیوار سمت راستم سرتاسر پنجره‌ست

خب نگاه کن عزیزم اینجایی که الان تلویزیونو گذاشتی به نظر من بدترین نقطه‌ایه که می‌تونستی انتخاب کنی 

بهترین راه اینه که تلویزیون رو بیاری قسمت پایین نقشه یعنی مبل‌های نارنجی قرار بدی

و دور تا دورش رو مبل گرد بچینی و یه دونه فرشم وسط بندازی...

چون تلویزیزیون باید یک دیوار مجزا مخصوص خودش داشته باشه و نقطه کانونی باشه و بودن پنجره یا نور پشتش خیلی فیلم هارو کدر و تاریک نشون میده

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از سال ۹۷ خواننده خاموشم و بالاخره عضو شدم😃
2801