2777
2789

خانواده ها انقد چیز میز میدن به خوردم میترسم از چاقی که تو بارداری جلو گیری کردم برسم. کاچی  هی آبمیوه و کمپوت و خرما و آبگوشت و سوپ و از این چیزا چون تحرک هم ندارم  یعنی باعث میشه چاق شم؟ یا بدنم ضعیفه جذب میشن 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

سعی کن کمپوت نخوری خود میوه رو بخوری

ابگوشت و ماهیچه و کلا غذاهارو رو بگو بدون روغن بپزن برات

ولی در کل یکم چاق میشی اگه مراقب باشی کمتر

قشنگای مامان من هرکاری میکنم برای آینده شماست🤍 شما فقط یبار زندگی میکنید دلم میخواد شاد و سرزنده باشید. هر تصمیمی بگیرید و هرجوری باشید مامان عاشقانه دوستون داره❤️ برای دخترای قشنگم هلن و هانا❤️❤️❤️
زایمان کردی😳چقد زود

۳۸ هفته و ۳ روز زایمان کردم عزیزم 😍. انه چرا نرفتیم سزارین. طبیعی واقعا وحشتناکه من  دیگه پامو نمیزارم زایشگاه اگه دفعه ی بعدی وجود داشته باشه قطعا میرم سزارین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۳۸ هفته و ۳ روز زایمان کردم عزیزم 😍. انه چرا نرفتیم سزارین. طبیعی واقعا وحشتناکه من دیگه پامو نمیز ...

😂😂😂

من همش میگفتم منو ببریذ سز🤣  میگفتن با چه دلیلی داری میزایی دیگه😂💔

پسرم به دنیا اومد🤱۱۴۰۳/۷/۱۴
۳۸ هفته و ۳ روز زایمان کردم عزیزم 😍. انه چرا نرفتیم سزارین. طبیعی واقعا وحشتناکه من دیگه پامو نمیز ...

اسمش چی گذاشتی

مبارک باشه به سلامتی

زایمان طبیعی وحشتناکه باز مال شما یه شب بوده منو بگو چهارشب تو بیمارستان درد کشیدم🥲همچنان با درد ورزش میکردم پاهام جون نداشت راه برم بعد زایمان 

😂😂😂من همش میگفتم منو ببریذ سز🤣 میگفتن با چه دلیلی داری میزایی دیگه😂💔

منم اخراش اینو میگفتم. تاپیکتو دیدم ی چیزی رو خیلیییی خوب اومدی 🤣 اولین دروغ زایمان طبیعی اینه بچه ت و ببینی دردا یادت می‌ره. و دومین دروغ. دردش همون لحظه اس بعد اومدن بچه. درد جفت و فشار دادن شکم و  بخیه زدن و هی دست میندازن  جفت و تیکه ابنا خارج میکنن بعدشم که تا چند روز درد داری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمش چی گذاشتیمبارک باشه به سلامتیزایمان طبیعی وحشتناکه باز مال شما یه شب بوده منو بگو چهارشب تو بیم ...

مرسی عزیزم اسمش سلین  واقعا چه انرژی داشتی واقعا خدا قوتت چجوری ۴ روز تحمل کردی. چرا با اون وضع نبردنت سزارین؟ مگه مجبور بودی. دردا تمام توان ادمو میبرن منکه حین درد کشیدن  از حال رفتم  نمی‌دونم چی کار کردن باز سر پا شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم اخراش اینو میگفتم. تاپیکتو دیدم ی چیزی رو خیلیییی خوب اومدی 🤣 اولین دروغ زایمان طبیعی اینه بچه ...

اره واقعا 😂🤣

اولین چیزی که گفتم این بود مامان😂💔بعدش گفتم چقد زشته گفتن عین خودته🤣💔  وایی ولی گذشت🥹الان پسرم جلوم خوابیده با تمام سختیاش ارزششو داشت😍

منم اخراش اینو میگفتم. تاپیکتو دیدم ی چیزی رو خیلیییی خوب اومدی 🤣 اولین دروغ زایمان طبیعی اینه بچه ...

اره واقعا 😂🤣

اولین چیزی که گفتم این بود مامان😂💔بعدش گفتم چقد زشته گفتن عین خودته🤣💔  وایی ولی گذشت🥹الان پسرم جلوم خوابیده با تمام سختیاش ارزششو داشت😍

2801