2777
2789

فست روند لاغری و سریع تر میبره جلو خوشبحالت من ۷۳ کیلو شدم نه میتونم فست بگیرم نه کالری شماری با بچه شیر خوار گیر افتادم تو خونه پارسال خودمو ۶۸ رسوندم حامله  شدم 

درخواست دوستی رد میکنم وقتی جواب استارتر یه تاپیک و دادم خودت نخود آش نکن دوست عزیز اوکی؟ اسی خودش بلد جوابمو بده خودتو ننداز وسط سبک نکن بزرگواری تو حفظ کن و رد شو اگه هم زبون نفهمی هیچی کار خودتو بکن من با زبون نفهم ها دهن به دهن نمیشم بدرود 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
من باشیردهی۲۲کیلوکم کردم

چجوری میشه بگی تو رو خدا من ۷ کیلو کم کنم عالی میشم 

درخواست دوستی رد میکنم وقتی جواب استارتر یه تاپیک و دادم خودت نخود آش نکن دوست عزیز اوکی؟ اسی خودش بلد جوابمو بده خودتو ننداز وسط سبک نکن بزرگواری تو حفظ کن و رد شو اگه هم زبون نفهمی هیچی کار خودتو بکن من با زبون نفهم ها دهن به دهن نمیشم بدرود 
چندوقتشه بچت منم شیرمیدم ولی اخراشهشیردهی خیلی لاغر می‌کنه

چهار ماهشه

چجوری میشه بگی تو رو خدا من ۷ کیلو کم کنم عالی میشم

شیرده من هریک ساعت شیرمیدادم کل روز شیرمیدادم شبا ام هر یک ساعت ونیم تا یک سالگی روندم همین بود 

یک سالگی تاالان کل شبو شیرمیدم

شیرده من هریک ساعت شیرمیدادم کل روز شیرمیدادم شبا ام هر یک ساعت ونیم تا یک سالگی روندم همین بود یک س ...

عه جدی تاثیر داره؟؟

چهار ماهشه

عالیه اوج شیرخوارگیه فقط شیربده هم برای بچت خوبه هم خودت قرص شیرافراام بور شیرت زیاد بشه بیشتر شیر بخوره من خیلییییی می‌خوردم مثلا۱۹۰۰.۲۰۰۰کالری ولی لاغرمیشدم دوران خوبی بود 

شیرخشک نده تا شیرخودتو بخوره 

عه جدی تاثیر داره؟؟

بی نهایت حتی الآنم ک شیرمیدم بازم کمک می‌کنه به لاغریم دخترخالمم شیرمیده چوب استخون شده منم تو سال اول بچم ۵۹کیلوشده بودم آنقدر لاغرشده بودم دیگ خیلییی خوردم الان دیدم شیرم کم شده تاثیرنداره دارم چاق میشم رژیم گرفتم

عالیه اوج شیرخوارگیه فقط شیربده هم برای بچت خوبه هم خودت قرص شیرافراام بور شیرت زیاد بشه بیشتر شیر ب ...

شیرم همینجوری ام زیاد هست حالا من دو تا سه تا وعده شیر خشک میدادم ولی از امروز دیگه فقط شیر خودم میدم زود به زود خدا کنه زودتر اینجوری لاغر شم کالری یه مدت ۲۰۰۰ تا میخوردم باز به هم زدم نمیدونستم تاثیر داره وگرنه ادامه میدادم 

2801