2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خیلیم کار خوبی کرده😂 فکر میکنی مردا چیکار میکنن؟ جز خراب کردن حال آدم 

خوش باش بابا حوصله داریا

تکه‌هایی از یک درونگرا:«ترجیح می‌دم به جای حرف زدن، فکر کنم. خونه مکان مورد علاقمه. تعداد دوستای صمیمیم، انگشت شمارن. توی نوشتن بهتر از حرف زدنم. شبا برخلاف بقیه بیدار می‌مونم، از تاریکی و تنهایی لذت می‌برم. بلدم خوب گوش کنم. آهنگ و پادکست گوش می‌کنم. توی اینترنت باحال‌تر به نظر می‌رسم. آدمایی که زیاد توضیح می‌دن طولی نمی‌کشه که خسته‌م می‌کنن. بیشتر خرید رو آنلاین انجام می‌دم. توی تاکسی ترجیح می‌دم، آهنگ و پادکست گوش کنم. اولین کراشم روی یک شخصیت خیالی بود.»🌱💛
2803

والا جامعه یجوری شده اگه دوس پسر نداشته باشی تعجب میکنن😐به نظرم تو از نظر فکری خیلی سالمی که زندگیتو -روح و روانتو -اعصابتو گند نزدی بهش دوستم

تکه‌هایی از یک درونگرا:«ترجیح می‌دم به جای حرف زدن، فکر کنم. خونه مکان مورد علاقمه. تعداد دوستای صمیمیم، انگشت شمارن. توی نوشتن بهتر از حرف زدنم. شبا برخلاف بقیه بیدار می‌مونم، از تاریکی و تنهایی لذت می‌برم. بلدم خوب گوش کنم. آهنگ و پادکست گوش می‌کنم. توی اینترنت باحال‌تر به نظر می‌رسم. آدمایی که زیاد توضیح می‌دن طولی نمی‌کشه که خسته‌م می‌کنن. بیشتر خرید رو آنلاین انجام می‌دم. توی تاکسی ترجیح می‌دم، آهنگ و پادکست گوش کنم. اولین کراشم روی یک شخصیت خیالی بود.»🌱💛

من ۲۴ سالمه وتا حالا نداشتم

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
😂انتخاب خودشه دلیل خودم این بوده ک سطح توقعاتم خیییییلی بالاست

منم خیلی

باید بدم بسازن اون چیزی که میخوام رو

انگار پیدا کردنی نیست🥲😂

کوردم و کردستانیم🤍...خدایا تو بساز،تو بسازی قشنگتره
والا جامعه یجوری شده اگه دوس پسر نداشته باشی تعجب میکنن😐به نظرم تو از نظر فکری خیلی سالمی که زندگیت ...

اتفاقا یجا خونده بودم کسی که دوران تینیجری با جنس مخالف درارتباط نباشه مشکل داره😂

کوردم و کردستانیم🤍...خدایا تو بساز،تو بسازی قشنگتره
2801