2777
2789
حس میکنم دختر باهوشیه چون هر دختری با هر شکل و قیافه ای یکسری پیشنهاد داشته و کسی هنوز نتونسته مخشو ...

اره خوب نبودن

یعنی خوب که چه عرض کنم از نظرم داغون بودن🥲😂

کوردم و کردستانیم🤍...خدایا تو بساز،تو بسازی قشنگتره

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

اتفاقا یجا خونده بودم کسی که دوران تینیجری با جنس مخالف درارتباط نباشه مشکل داره😂

شاید از این نظر میگه که خب به هرحال نیازش وجود داره (نیاز زن به مرد و همینطور مرد به زن ) ولی ب نظرم این حرف ساختاری مشکل داره انگار که یه پسر این فکتو داده باشه😂🤪 چون شاید مردا به ما نیاز دارن ولی ما خانوما زندگیمون گیر مردا نیس ،تو نوجوانی هم چون صرفا بخاطر روحیه حساسمون مورد سواستفاده قرار می‌گیریم این رابطه ها جز آسیب واسه دختر چیزی نداره (براساس تجربیات)

خواهر بچه ۱۳ساله ۱۴ساله همه دارن حس میکنم خیلی عقب موندم😑

من خودمم تا ۲۰سالگیم نداشتم نه اون بیچاره ها تربیتشون غلطه پدر مادر درست حسابی بالا سرشون نیس وگرنه ۱۳ ساله رو‌چه به این حرفا

2803