2777
2789
عنوان

دانشگاه طراحی دوخت یا روانشناسی

81 بازدید | 13 پست

رشته دبیرستانم انسانی بوده درسمم خوب بوده خیلیم به روانشناسی علاقه دارم دانشگاهشم نزدیکه بیست دقیقه نیم ساعت فلطمه داره اما بعد از فارغ التحصیلی بعنی پارسال دانسگاه نرفتم خیاطی یاد گرفتم بجاش خیلی علاقع مند شدم تو این مسیر بهش مربیم همه بهم‌میگن برو طراحی دوخت لاقل اینده داره و اینا دانشگاشم یکم بیشتره فاصلش البته واقعا موندم تو انتخاب هردورو دوست دارم البته خودم شغل دیگه دارم میترسم نکنه به کارام نتونم برسم اگه برم طراحی دوخت موندم کدومو انتخاب کنم

اگه شغلتم میبری تو. کار دوخت همون طراحی دوخت بخون من بینشون زوانشناسی انتخاب کردم به جایی نرسیدم نه ...

من‌نثاشم و آموزشم میدم و اینکه تو فکر اینم ک از کم شروع کنم و تولیدی بزنم بعد ب این فکر میکنم که تو اموزشگاه های ازاد هم اموزشای خیاطی و طراحیشو میشه یاد گرفت اما وایب رشته روانشناسی رو خیلی دوست دارم و اینکه مهمم نیست بدام اونقدر ک حتمن شغلمم توش باشه 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اگه شغلتم میبری تو. کار دوخت همون طراحی دوخت بخون من بینشون زوانشناسی انتخاب کردم به جایی نرسیدم نه ...

چرا کار ندارین؟ مگه بعد از فوق و دکترا نمیشه برای استاد دانشگاه درخواست داد اابته اونکه درامد خاصی نداره بیشتر ی کلاس کاریه یا اسنکه آزمون استخدامی بدین یا اینکه مطب بزنین یا مرکز مشاوره؟

2803
من‌نثاشم و آموزشم میدم و اینکه تو فکر اینم ک از کم شروع کنم و تولیدی بزنم بعد ب این فکر میکنم که تو ...

نثاشم چه شغلیه؟

باشه بخون بعدا بخون روانشناسی فعلا برو بارتو ببند تو شغلی که پول توش هست بعدا جاذافنادی تو کارت برو روانشناسی رو هم عشقی بخون

چرا کار ندارین؟ مگه بعد از فوق و دکترا نمیشه برای استاد دانشگاه درخواست داد اابته اونکه درامد خاصی ن ...

نه عزیزم به این راحتی نیست که همه مطب بزنن همه هیعت علمی دانشگاه بشن دوستای من فوق هم گرفتن تهش کارمند اداره اگاهی یا کارمند بهزیستی شدن 

مطب زدن پروانه میخواد پروسه داره شدنش سخته

نثاشم چه شغلیه؟باشه بخون بعدا بخون روانشناسی فعلا برو بارتو ببند تو شغلی که پول توش هست بعدا جاذافنا ...

اخه فعلا تو این سن دلم‌میخواد برم دانشگاه پارسال دیپلمم تموم شد یسال نرفتم امسال میخوام برم حتمن

نه عزیزم به این راحتی نیست که همه مطب بزنن همه هیعت علمی دانشگاه بشن دوستای من فوق هم گرفتن تهش کارم ...

اها عههه سخت ینی چطور چه مراحلی داره مگه نمیارزه؟ چقدر طول میکشه تا پروانه و مجوز و اینارو بگیرن؟

روانشناسی خیلی اشباع شده

کاری به اون عده ای که همه رشته ها رو میگن اشباع شده ندارم ولی روانشناسی جزوه رشته هایی که واقعا به شدت اشباع شده هرکی میخواسته صرفا یه مدرک داشته باشه رفته روانشناسی

یا برو همون طراحی دوخت یا اگه هم حتما میخوای رشته ی دانشگاهیت چیز دیگه باشه برو یه رشته ای مثل حقوق و..اگه هم علاقه به رشته های دیگه نداری همون طراحی دوخت بهتر از روانشناسیه

روانشناسی خیلی اشباع شدهکاری به اون عده ای که همه رشته ها رو میگن اشباع شده ندارم ولی روانشناسی جزوه ...

من نمیخوام شغلم ازونجا باشه صرفا میخوام مدرکشو داشته باشم همین

روانشناسی خیلی اشباع شدهکاری به اون عده ای که همه رشته ها رو میگن اشباع شده ندارم ولی روانشناسی جزوه ...

قبول دارم خیلی اشباع شده ولی حقوق واقعا علاقه ای ندارم