2777
2789
عنوان

امشب دلم گرفته 😭😭😭

255 بازدید | 23 پست

خیلی حالم بده با نامزدم قهرم خیلی احساس تنهایی میکنم توروخدا یه چیزی بگین اروم بشم یه دعوا کردیم هردو مقصریم فردا زنگ بزنم دارم می میرم چیکار کنم 😭💔

خیلی از این حال بدم میاد یاد گذشته خودم افتادم 

شب رفیقه خوبیه ولی زیاد سوال میپرسه🩶او خداوند ناممکن هاست، تو برممکن ها گریه میکنی؟🩵🌈چنان روزی رسان روزی رساند که صد عاقل از آن حیران بماند️🩷😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوران نامزدی این چیزا انقد پیش میاد که

همینه ازاین دوره خیلی بدم میاد انگار یجورایی همو درک نمیکنن زوجا

اولا که مشکلات برای حل شدنن و با صحبت همه چیز حل میشه انقد خودتونو اذیت نکنید

بعدشم اگر هردومقصرید شما به تنهایی دارید خودتونو سرزنش میکنید

فردا صبحت کنید معذرت خواهی کنید اروم که شد میگید فلان چیز هم تقصیر توبود 

من الان یاد بحثای نامزدیم میوفتم خندم میگیره انقد که سرچیزای الکی وطولانی بود و من فکرمیکردم دنیا دیگه تموم شده

دوران نامزدی این چیزا انقد پیش میاد کههمینه ازاین دوره خیلی بدم میاد انگار یجورایی همو درک نمیکنن زو ...

دقیقا انگار اخر دنیاس یه جوریه دلم گرفته خیلی تنهام خانوادمم خوب نیستن برام فقط اونو دارم 

دقیقا انگار اخر دنیاس یه جوریه دلم گرفته خیلی تنهام خانوادمم خوب نیستن برام فقط اونو دارم

آروم باش حل میشه 

شما باید توانایی مواجهه با مشکلاتو ازالان داشته باشید زندگی متاهلی روزی هزارتا داستان داره

سرهرچیزی بخواید اینحوری کنید که واویلا

یکم از عروسیتون بگذره انقد پوست کلفت میشید😂

خیلی پشتم خالی شد یهو💔

عزیزم به کسی تکیه نکن که با قهر کردن پشتت خالی بشه!

همه ی ادما تنهاند، بعضی ها بهش پی بردن بعضی‌ها هنوز متوجهش نشدن.

قوی باش عزیزم، توی این دنیا بخواهیم تکیه کنیم به کسی، منتظر پشت خالی کردن هم باید باشیم.

بلند شو اب بزن به سر و صورتت، یه چایی دم کن بخور، یه اهنگ بذار.

خواستی هم حرف بزن، تا دلت اروم بشه🌹

2801