2777
2789

خانوما من ۲ سال پیش زن بابام زندگی کردم الان جدا زندگی میکنم و اون برام مادری کرد واقعا و‌منم خیلییییی دوسش دارم طوری ک رفتم بیمارستان گریه میکردم و اونم منو از بچه هاش بیشتر دوس داره و اینو از  روی رفتاراش و چیزی ک به همه میگه میفهمم بعد الان پاش شکسته و‌نمیتونه تکون بخوره خواهرم ک جدا شده و بچه ی زن بابامه خونه زن بابام مراقبت میکنه ازش بعد این خواهرم کارت زن بابام دستش باشه ازش به هر بهونه ای پول برمیداره و... بابامم گف دیگه کارتو‌پول نمیریزم گوشت و برنج میخرم بقیه چیزای مورد نیازم از مغازه کنار خونه بخرید همه چیز داره  من میام حساب میکنم 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

بعد من همون شب گوشت و مرغ خریدم بردم درو زدم باز نکردن و میدونم کار اون خواهرمه ک طلاق گرفته چون قبلا هم زن بابام باز میکرد الان دیگه زن بابام نمیتونه بلند بشه این درو باز نمیکنه اونیکی خواهر دیگم ک شهر دیگس زنگ زده نفرین میکنه میگه شما برای مامان من گوشت و مرغ نخریدید ببرید منم گفتم خب من وقتی بردم درو باز نکردن پرواز کنم گوشت و مرغ رو بزارم تو‌خونش؟ من وظیفم بود بخرم ببرم اونا باز نکردن من چی کنم میگه خب اونا باز نکردن میدادی بابام ببره باز کنن😐

بعدم نفرین و اه و ناله ک اره خوش خوشان شمام تموم میشه مادر من ویشب نصفه شب حالش بد شده فلانی رفته قرص بخره گفتم من بغل خونم داروخونس زنگ میزدید میگرفتن با تاکسی میفرستادم گفت ما عادت نداریم نصفه شب به این و اون زنگ بزنیم

اخرشم اه و ناله و نفرین و قعط کرد منم بلاکش کردم.... 

من خدم خیلی نگران زن بابام هستم ولی وقتی درو باز نکردن چیکار کنم؟ حتی نیم ساعت قبلش زنگ زد بابام گفتن هستن بعد درو باز نکردن

بعدم نفرین و اه و ناله ک اره خوش خوشان شمام تموم میشه مادر من ویشب نصفه شب حالش بد شده فلانی رفته قر ...

این خاعرت هدفش اینه تو نری جلو همه بگه اره دیدی خوبیای مامانمو تدید سرنزد؟ فقط میخاد با بابات در ارتباط باشن

.
این خاعرت هدفش اینه تو نری جلو همه بگه اره دیدی خوبیای مامانمو تدید سرنزد؟ فقط میخاد با بابات در ارت ...

دقیقا خیلی ادمای سمی هستن من هیچوقت باهاشون بد رفتار نکردم حداقل بنظر خدم حتی روزی ک مهمون داشتن من روز قبلش گفتم گوشت دارید؟ مرغ دارید؟ صبحش زنگ زدم به هردو گفتم کمک نمیخواید؟ گفتن نه ظهرش زنگ زدن بابام گفتن ما هیچی نداریم واشه ناهار مهمون اومده برو کباب بخر ۱ ملیون و خوردی پول کباب شد همون ۱ تومن میشد بهترین گوشت رو بخرن خدم اصن درست میکردم🤐

دقیقا خیلی ادمای سمی هستن من هیچوقت باهاشون بد رفتار نکردم حداقل بنظر خدم حتی روزی ک مهمون داشتن من ...

میخان جلو بابات و زن بابات خرابت کنن الان گوش زن باباتم پر کردن مطمعن باش . بهتره ب بابات بگی نه که رک بگی بفهمه مشکل دارین بگو نمیدونم منظورشون از این کارا چیه 

.
یه تاپیکات گفتی مادرت هنوز باهاتون زندگی میکنهیه جا گفتی بابام زن میخوادالان میگی زن بابام بزرگم کرد ...

زن بابام و پدرم جدا زندگی میکنن ولی طلاق نگرفتن 

مادرم و پدرم طلاق گرفتن تو یه ساختمون در واحد های جدا زندگی میکنن 

پدرم قصد ازدواج مجدد داره 

شاید بنظرتون عجیب باشه ولی واقعی هست با تایپیک فیک به من چی میرسه؟....

میخان جلو بابات و زن بابات خرابت کنن الان گوش زن باباتم پر کردن مطمعن باش . بهتره ب بابات بگی نه که ...

فقط میتونم بگم خداروشکر ک هم پدرم هم زن بابام شناختن منو میدونن ک اهل این بحث کردنا نیستم.... 

به بابام همون موقع گفتم گف کلا بلاکش کن 

فقط میتونم بگم خداروشکر ک هم پدرم هم زن بابام شناختن منو میدونن ک اهل این بحث کردنا نیستم.... به باب ...

خب دیگه اونان دیدن بابات و خانومش برات ارزش قائلن و هواتو دارن دارن میترکن از حسودی بقول بابات ولشون کن . زنگم بزن حتما ب زن بابات به شبگو خیلی در زدم فک کنم خواب بودید نشنیدید غلان

.
خب دیگه اونان دیدن بابات و خانومش برات ارزش قائلن و هواتو دارن دارن میترکن از حسودی بقول بابات ولشون ...

مرسی ک تو تایپیکم شرکت کردی🥲🤍

خیلی دوس دارم دارم زنگ بزنم ولی خدش گوشی نداره سن بالا هست و یه گوشی داره ک دائم دست دخترشه و نمیده بهش درم ک باز نمیکنن همه بچه هاشم ک مخالف من هستن خیلی دلم میخواد بهش سر بزنم ولی درم ک باز نمیکنن🥲💔

دعا کن زودتر خوب بشه منم بتونم ببینمش🥺

2801