2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خب من چاکش رو هریه دونش رو نیم متر حساب کردم ۴ تاس ولی خب یکمترو نیم خییییلی کمهبرای دور مچ استین من ...

گشادی پایینش و۷۵ عرض پارچه ب گیره معقوله ..فقط جای راسته برش خوردن حلال میشه ...

یه سوال من چندتا تیشرت از مسافرت خریدم.فقط یقه هاشون خیلی تنگه.حالمو بد میکنه وقتی میپوشم حس خفگی دا ...

کشی هست؟؟؟از سرشانه تنگه یا گودیش تنگه حلال یقه؟؟؟

بستگی به ازادی دامن داره .یک مترو نیم...بازم میگم به ازادی پایین دامن

میشا اگه سوالی داشتم بعدا بپرسم ؟

قبل از (ازدواج) از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر 🚨خیلی خوبه که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅 قدیمی محسوب میشم🥰
2801