2777
2789

بیاین جمع شیم دور هم منم اومدم به جمعتون👊💃💅💅💅💅💅💃💃💃💃 به نام آزادی به نام خدا یلدا  سینگل به گور اومد 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 به جمع شماها بعد 13 سال متاهلی چع حس خوبی میده 😂😂😂😂😂🥰🥰🥰🥰

متخصص تشخیص بیماری افسردگی اضطراب وسواس نشخوار فکری چون نوع شدیدش رو داشتم والان حالم عالیه 💚💚💚 سوالی داری بپرس درخدمتم 😊😊😊😊 یلدا صدام کنید.. عاشق مازندران 🤚🤚🤚🤚🤚تازه به دنیا اومدم♡♡♡ جغد خوش خنده هستم 🤣😁🤭🙃🙃🙃👋👋👋

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عزیزم یسوال و راهنمایی خاطرات خوبتون نمیاد تو ذهنت و دلتنگ شی گریه کنی؟

موقعی که افسردگی داشتم بلععع خیلی زیااااد 

متخصص تشخیص بیماری افسردگی اضطراب وسواس نشخوار فکری چون نوع شدیدش رو داشتم والان حالم عالیه 💚💚💚 سوالی داری بپرس درخدمتم 😊😊😊😊 یلدا صدام کنید.. عاشق مازندران 🤚🤚🤚🤚🤚تازه به دنیا اومدم♡♡♡ جغد خوش خنده هستم 🤣😁🤭🙃🙃🙃👋👋👋

عزیزم الان تاپیک قدیمیت رو دیدم

خیلی خوشحال شدم که راحت شدی🥲

ان شاءالله بهترینا نصیبتون بشه

آقایون توی تاپیک های من شرکت نکنید، درخواست دوستی ندید، لایک و ریپلای هم نکنید🙏میشه واسه اینکه یه ازدواج موفق داشته باشم، یه صلوات واسم بفرستید🙏🏻💚✨عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
از امروز آزاد شدی؟😂

ها 😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣

سلام عشقم

به آغوش گرم خونواده سینگل به گوران خوش برگشتی 🫂😂

کاربری دست ۲ الی ۳ نفر می باشد🤷🏻‍♀️ ببخشید اگه تاپیک زدم و جوابتونو ندادم چون حوصله ندارم 🚶🏻‍♀️
سینگلی آخه کجاش خوبه؟انقدسینگل بودم که میترسم سینگل به گورشم

😂😂😂

2801