2777
2789
عنوان

افکار خودکشی دارم

154 بازدید | 33 پست

دوس پسرم باهام کات کرده

از همه جا بلاکم کرده

گفت من رل زدم دست از سرم بردار

خیلی حالم بده

هر شبم شده گریه

بس که گریه میکنم چشام پوف کرده و زیرشون سیاه شده😭

دیگه دارم از خودم میترسم…چون خیلی راحت و بدون ترس میتونم خودمو بکشم

چند بار رفتم سمت شلنگ گاز یاد خانوادم افتادم منصرف شدم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

لیاقتت رو نداشته عزیزم

مطمئن باش لایقت ی آدم بهتره

چند سال دیگه یادت میاد خندت میگیره

بجای اینکارا خودتو قوی کن محکم باش و پیشرفت کن ک بفهمه کیو از دست داده 

استاد آینده✨️

بلیط بی بازگشت به جهنم ارزش برابری با اون آقا داره؟

من می‌دونم سخته 

به اندازه مرگ سخته این وضعیت 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
متاسفم برات که بخاطر یه دوست پسر میخوای خودتو بکشی ببخشیدا خواهر گلم این خر نشد یه خر دیگه

از وقتی رفته انگیزه ای برا زندگی ندارم

فقط یه دوس پسر نبود…همه امیدم به زندگی بود

الان امیدم ناامید شده :)

بلیط بی بازگشت به جهنم ارزش برابری با اون آقا داره؟من می‌دونم سخته به اندازه مرگ سخته این وضعیت

بیشتر از مرگ سخته

من خیلی از مرگ میترسیدم

ولی زندگی اینقد باهام بد تا کرد که دیگه ترسی از مرگ ندارم

سلام خواهر گلم 🌱

به خانوادت فکر کردی ؟؟ هر وقت این افکار داشتی 

به چشم هاشون نگاه کن ببین تحمل اشک و ناراحتی شون داری؟؟؟

هیچ چیزی ارزش نداره بخاطرش خود....کشی کنی 

من شنیدم کسانی که تجربه نزدیک به مرگ داشتند و خود.....کشی کرده بودند بعد برگشت....

از خود......کشی پشیمون بودند و  حتی نمی خواستن یادآوری بشه براشون 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2801