2777
2789
عنوان

درس ریاضی🥲

154 بازدید | 19 پست

یه بار معلمم دو تا سوال ریاضی شفاهی ازم پرسید بعد من بلد نبودم بعد بهم گفت تو پارسال ریاضیتو چند شدی گفتم ۱۲ گفت تو حتی ۲ هم نمیشی اخه من شفاهی ریاضی بلد نیستم نمیدونم کتبی حداکثر ۱۳ میگیرم ولی شفاهی هیچ خیلی بده من باید برم کلاس اول😭

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

سلام 

چطوری الان؟ 

یه جیزی بگم بهت؟ ریاضی واقعا لیتنرار میخواد نه اینکه یه هفته تست بزنی نمره ت از ۱۲ بشه ۱۸ اینه که استمرار داشته باشی و چند ماه تمرین کنی و روند پیشرفتت کم کم باشه 

تمرین کن و نترس از نمره بد، اولشه 

میتونی خب؟

در حال تلاش برای پیدا کردن خود.

بگو از بیشعوری شما معلماست دیگه ببینین مشکل تدریستون چیه که نمی‌تونیم نمره خوب بگیریم

یه بار تو یه مجلسی یه گوشه نشسته بودم و حوصلم سررفته بود یه خانم انرژی مثبتی  اومد پیشم و بدون مقدمه بهم گفت چه دختر خوشگلی چه صورت قشنگی و رفت اون جمله یه حس مثبت و رنگی رنگی بهم القا کرد که توطول بیست سال زندگیم تاحالا نچشیده بودمش و هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم اکلیلی میشه وهمون چند تا کلمه معمولی منو اون شب تبدیل کرد به یه دختر پرانرژی و شاد.از اون شب به بعد تصمیم گرفتم منم همین حس مثبتو به اطرافیانم بدم و خجالت و تکبرو بزارم کنار و هرکسی که در نظرم یه نکته مثبت داشته باشه بهش یادآوری کنم و بگم که چقدر خاصش کرده شاید تونستم منم همین حس نابو بهش بدم😍❤️
این خیلی بده که ریاضی شفاهیی هیچی نمیتونم جواب بدم😥😥

سعی کن سوالات هر درس رو از روی کتاب چندین بار حل کنی اگه مشکل معامتونه تو تلگرام فیلمای آموزشی خوبی هست از اونا استفاده کن و بعد دوباره برو سر سوالای کتاب و چندین بار حلشون کن اصلا بزار حفظ کنی راه حلارو مگه ریاضی به جز سوالات رندوم سوالای دیگه ای داره؟

یه بار تو یه مجلسی یه گوشه نشسته بودم و حوصلم سررفته بود یه خانم انرژی مثبتی  اومد پیشم و بدون مقدمه بهم گفت چه دختر خوشگلی چه صورت قشنگی و رفت اون جمله یه حس مثبت و رنگی رنگی بهم القا کرد که توطول بیست سال زندگیم تاحالا نچشیده بودمش و هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم اکلیلی میشه وهمون چند تا کلمه معمولی منو اون شب تبدیل کرد به یه دختر پرانرژی و شاد.از اون شب به بعد تصمیم گرفتم منم همین حس مثبتو به اطرافیانم بدم و خجالت و تکبرو بزارم کنار و هرکسی که در نظرم یه نکته مثبت داشته باشه بهش یادآوری کنم و بگم که چقدر خاصش کرده شاید تونستم منم همین حس نابو بهش بدم😍❤️
اخه خیلی سبکم کردن بعضی جاها معلما😢😓

میفهمم چی میگی اما تنها راهی که بتونی خلافش به بچه ها ثابت کنی همین درس خوندنه تا معلم حرفشو پس بگیره

در حال تلاش برای پیدا کردن خود.
تو خودت میتونی ریاضی شفاهی جواب بدی

بله من نقطه قوتم ریاضی و فیزیک بود اما هیچوقت نمی‌تونستم زیست رو شفاهی جواب بدم و حتما باید مینوشتم

2801