2777
2789
عنوان

فیبروز کبد گرید سه استیج سه

150 بازدید | 16 پست

بچه ها امروز رفتم فیبرو اسکن کبد F3 استیج ۳ زده. خطرناکه؟ کسی راجع به این شرایط اطلاعاتی داره؟ درمان میشه؟ تا برم دکتر استرس شدید گرفتم😭

چشم از پنجره بردار، منجى در آينه است
کبد گرید۳ میدونم استیج ۳ چیه چیز خاصیه؟

ببین گرید سه چربی کبده. اون رو هم دارم. اون قابل درمانه. فیبروز به زخم و اسکار کبد میگن در نتیجه همین کبدچرب، f4 میشه سیروز و پیوند یا مرگ. الان واسه من زده f3 استیج ۳ خیلی ترسیدم کفتم ببینم کسی توی اطرافیانش تجربه داشته؟ خوب میشه؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

هر دوتاش برای کبد سمه،حتما حتما سعی کن قرص رو کم کنی که اون حتی بیشتر از چاقی به کبدت ضرر میزنه

باشه. نمیدونی چه قرصهایی بده واسش؟ قرص چربی خون آتورواستاتین میخورم لووتیروکسین قرص فشارخون سه مدل 😔 درمان میشه فیبروز سه استیج سه؟ 

باشه. نمیدونی چه قرصهایی بده واسش؟ قرص چربی خون آتورواستاتین میخورم لووتیروکسین قرص فشارخون سه مدل � ...

نه قرص چربی اتفاقا خوبه،نمیدونم این قرصهای اعصاب چی داره که کبد رو نابودمیکنه ،هم کبد شوهرم هم مادرشوهرش گرید سه شد بخاطر این قرص‌ها ،مال مادر شوهرم زخم هم شد اما بافت کبد شوهرم شکر خدا تغییر نکرده

نه قرص چربی اتفاقا خوبه،نمیدونم این قرصهای اعصاب چی داره که کبد رو نابودمیکنه ،هم کبد شوهرم هم مادرش ...

من درد ناحیه راست شکمم و پرخوابی شدید دارم. رفتم سونو گفت گرید سه. رفتم دکتر فیبرواسکن داد امروز رفتم گفت اف 3 استیج سه. استرسم از اینه آیا با کاهش وزن درمان میشه؟ فیبروز برگشت پذیره؟ کسی راه درمانی میشناسه؟

من درد ناحیه راست شکمم و پرخوابی شدید دارم. رفتم سونو گفت گرید سه. رفتم دکتر فیبرواسکن داد امروز رفت ...

بله فیبروز برگشت پذیری اما رژیممم خیلییییی سختی داره اول از همه قرص ها رو قطع کن،بعدم مدام روزه داری و کم خوری و سالم‌خوری

بله فیبروز برگشت پذیری اما رژیممم خیلییییی سختی داره اول از همه قرص ها رو قطع کن،بعدم مدام روزه داری ...

روزه داری بدترش نمیکنه؟ چون شنیدم برای بیماری کبد لاغری سریع یا گرسنگی طولانی بده؟ واقعا برگشت پذیره؟ زنده میمونم؟

روزه داری بدترش نمیکنه؟ چون شنیدم برای بیماری کبد لاغری سریع یا گرسنگی طولانی بده؟ واقعا برگشت پذیره ...

روزه داری طولانی منظورم نیست منظورم گرسنگیه،مادر شوهر من مدام گرسنه است ،یعنی همیشه خیلی کم میخوره ،خدا رو شکر هنوزم راهی هست واسه درمانش،حتما یه دکتر تغذیه عالی برو 

روزه داری طولانی منظورم نیست منظورم گرسنگیه،مادر شوهر من مدام گرسنه است ،یعنی همیشه خیلی کم میخوره ، ...

مرسی مهربونم میبوسمت. تمام تلاشمو میکنم. آنتی بیوتیک بده راستی واسه کبدم؟ عفونت داره گلوم و خوب نشده دارم تاوانکس میخورم

2801