2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

برای بیرون اومدن از شغل باید شرایط رو بسنجیم. صرفا استرس داشتن اونم تو این شرایط اقتصادی برای بیرون ...

از نظر مالی نیاز دارم ولی نمیتونم اینهمه فشارو تحمل کنم

موافقم کارت درسته دختر عمرتو هدر نده

ساعت کاریم از ۸ تا ۱۴ حقوقشم ۱۴ 

ولی خیلی اذیت میشم 

اگه ی چیز تو شیفت بعد از ظهر بهم بریزه صاحب فروشگاه انتظار داره من هر ساعتی ک باشه برم درستش کنم

شما تنها کسی هستی گفتی بیا بیرون اطرافیان دوستام همه میگن بمون

گلاب به روتون گوه خوردن مگه اونا جای تو میرن سرکار؟

مگه اونا از حقوق استفاده میکنن 

مگه اونا صبح تا شب زجع میزنن 

هیچی ارزش نداره خودتو بخاطرش زجر بدی تا دیدی آرامش نداری مکانو ترک کن

از نظر مالی نیاز دارم ولی نمیتونم اینهمه فشارو تحمل کنم

من خودم تو هیچ کاری که بقیه برام تعریف کردن نمودن. خدارو شکر از نظر مالی هم تا الان از زندگیم راضی بوده ام، ولی خانواده خیلی کمکم بوده اند تا الان که بتونم مستقل بشم و برای بقیه کار نکنم.

با این وجود کار برای سایرین رو هم هر روز بررسی میکنم.

تا میتونی از کار بیرون نیا. جایگزینش به سختی پیش می آید

زندگی بدون نهنگ ممکن نیست (اینهنگ)
گلاب به روتون گوه خوردن مگه اونا جای تو میرن سرکار؟مگه اونا از حقوق استفاده میکنن مگه اونا صبح تا شب ...

همیشه تو منطقه امنم موندم هیچ وقت پیشرفت نکردم با اینکه پشتکارم زیاده و با برنامه ام 

ولی امشب تصمیم گرفتم دیگه نرم حتی از نظر مالی تو فشار بیوفتم 

ساعت کاریم از ۸ تا ۱۴ حقوقشم ۱۴ ولی خیلی اذیت میشم اگه ی چیز تو شیفت بعد از ظهر بهم بریزه صاحب فروشگ ...

به نظرم میتونی موقعیت های بهتری پیدا کنی می‌تونستی برای خودت حین کار برنامه ریزی و هدف تایین کنی که اره من تا کارمو تموم کنم از حقوق برای یادگیری یه حرفه استفاده میکنم 

قشنگ با مدرک اون حرفه حالا زبان یا آرایشگری می‌تونستی تو بهترین و تمیز ترین جا شغل پیدا کنی 

به نظرم میتونی موقعیت های بهتری پیدا کنی می‌تونستی برای خودت حین کار برنامه ریزی و هدف تایین کنی که ...

حرفه بلدم فقط سرمایه اولیم کمه 

برای شروع کار

حتی چنتا حرفه بلدم از هر کدوم میتونم شروع کنم

2801