2777
2789
عنوان

چقدر سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 2442 بازدید | 130 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اینجابگم شماهاهم بهم میگین خاک برسرت که انقدر بی غیرتی باهمچین مردی موندی

خب بگو چیه دیگه جون ب لبمون کردی

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤

اختلاس میکنه یا رشوه میگیره یا خیانتکاره ؟کدوم؟

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
همش داری کشش میدی و سربسته حرف میزنی معما درست کردی همه کنجکاو شدن چی شده اگه راست میگی مردمو علاف خ ...

درد تودلمه دیشب تا صبح نخوابیدم دارم ازفکروخیال روانی میشم ببین چی هست که حتی نمیتونم به زبون بیارم زنداداشش نیست. چون اون هنوزیه شکه . دخترمو فرستادم مدرسه گفتم بیام اینجا بگم به خورده دلم خالی بشه من ادمی هستم که خانوادم میگن ت خیلی فوضولی هیچی نمیشه ادم بهت بگه کلا همه چیزو میگم ولی این چیزیه که حتی نمیتونم پیش مشاور برم بگم شوهرم این کارو کرده 

درد تودلمه دیشب تا صبح نخوابیدم دارم ازفکروخیال روانی میشم ببین چی هست که حتی نمیتونم به زبون بیارم ...

با محرم خودش ارتباط داشته؟

ببین دیگه بدتر از این نداریم

ینی چی  ک نمیشه 

بنظرم این تاپیک سرکاریه وگرنه اینجا کسی کسیو نمیشناسه چرا نباید بگی اخه

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤
براش گزارش بزنید مسخرمون گرفته

خوب عزیزم نمون اینجا کسایی هستن که ازمن دلیل نمیخوان فقط میخوام درهمین حدکه میتونم بگم سبک بشم الان واقعا چه ازاری واسه شمادارم که میگی گزارش بزنید

کاش اونچیزی که اومده تو ذهنم نباشه😔

چی؟

خوب عزیزم نمون اینجا کسایی هستن که ازمن دلیل نمیخوان فقط میخوام درهمین حدکه میتونم بگم سبک بشم الان ...

توجه نکن حرف بزن سبک بشی هر چی میخوای بگو

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲
2801