2777
2789
عنوان

چقدر سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 2442 بازدید | 130 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

همه به چشم یه ادم خوب نگاش میکنن

همش داری کشش میدی و سربسته حرف میزنی معما درست کردی همه کنجکاو شدن چی شده اگه راست میگی مردمو علاف خودت نکن درست تعریف کن

خدایا میشه بغلمو بادستات پرکنی 
همش داری کشش میدی و سربسته حرف میزنی معما درست کردی همه کنجکاو شدن چی شده اگه راست میگی مردمو علاف خ ...

دقیقا

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤
چی شنیدی واقعا کنجکاو شدم

یه چیزی شبیه تهمت که تا ۴ سال پیش خودمو دلداری میدادم میگفتم این تهمته اونا باشوهرم دشمنن این تهمتو زدن ولی دیشب مشروب خورده بود حالش خیلی بدبود یه حرفایی زد که یجورایی مطمئن شدم تهمت نبوده

یه چیزی شبیه تهمت که تا ۴ سال پیش خودمو دلداری میدادم میگفتم این تهمته اونا باشوهرم دشمنن این تهمتو ...

همه ی حرفایی که تو مستی میزنن راست نیس

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲
من خونه به اسم خودمه . زمین هم هست که میتونم بفروشم بزارم بانک سودشو بگیرم خرج زندگی خودمو بچه هام د ...

ببین خیلی ها هستن با شرایط افتضاح دارن زندگی میکنن باهاش حالا هزاران بار شکر که شما شرایط خوبی دارید ... شاید اون لحظه روانش بهم ریخته بوده و هزار امای دیگه ولی باید بتونی خودت رو آروم کنی ... ازش بگذر ببخشش این بدیش رو به خوبی‌های دیگه اون ببخش . نمیخوام اشتباهش رو توجیه کنم ولی همه اشتباه میکنن حالا این مدل اشتباهش فرق می‌کنه ... یا اینکه زمان بده به خودت باز هم میگم قطعا ایشون اشتباه بزرگی کرده ولی میشه چشم پوشی کرد میشه گذر کرد بخاطر بچه هامون بخاطر زندگیمون 

من خونه به اسم خودمه . زمین هم هست که میتونم بفروشم بزارم بانک سودشو بگیرم خرج زندگی خودمو بچه هام د ...

عزیز خودت رو آزار نده میگی برای چند سال پیش هست .شوهرت آدم خوبیه .همه‌ی انسان ها جایزالخطا هستن ولی مهم اینه که متوجه اشتباهشون بشن از کجا معلوم شوهرت توبه کرده باشه وتوبه اش قبول شده باشه ولی تو خودتو رو عذاب می دی .فراموش کن وزندگی ت رو نگه دار

کاش به جای دلم نفسم می گرفت وتمام......
2801