2777
2789
عنوان

دیروز نتونست خودشو کنترل کنه هنوز سه هفتس عقدیم یسالم دوست بودیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1583 بازدید | 99 پست
فقط دو هفتس عقدیم قراره ۴سالم عقد بمونیم بنظرت این کار مسلمه اصلا میشه؟؟

چی زوده چی مسلمه

اون اقا شرعا قانون طبق دین طبق عرف یا هرچیزی شوهرتونه نمیگم الان برید رابطه کامل داشته باشین ولی چه اشکالی داره همو بغل کنید تا حد درستش براساس عرف خانواده و اطرافیانتون باهم باشید از بودن کنار هم لذت ببرید

خود خدا هم راضی و خرسنده

مگه غریبس که نه زود وا ندم فکری نکنه 

یا دوست پسرمه ناز کنم فلان

شوهرته عزیزم

قهر کرده؟؟الان هیچی نگواما اگ بحثش پیش اومدقشنگ باهاش حرف بزن و توضیح بده ک خوشت نمیاد

نه قهر نیس

ولی دلیل گریش نمیدونم چی بود اخه میگف فقط ببخشید دست خودم نبود اصلا 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

قهر کرده؟؟الان هیچی نگواما اگ بحثش پیش اومدقشنگ باهاش حرف بزن و توضیح بده ک خوشت نمیاد

نه قهر نیس

ولی دلیل گریش نمیدونم چی بود اخه میگف فقط ببخشید دست خودم نبود اصلا 

آقا هم میگه بیخود کردی پس ازدواج کردی😑

خوشم نمیاد یعنی چی😑

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂
چی زوده چی مسلمهاون اقا شرعا قانون طبق دین طبق عرف یا هرچیزی شوهرتونه نمیگم الان برید رابطه کامل داش ...

منم میدونم محرمه ولی الان نمیخواممم 

کلا هوش از سرش پریده بود سراغ همه چی میخواست بره

چیزی نگم بهشدارم خفه میشم اصلا

من خودم همون اولش بهش گفتم سال اول هروقت تنها شدیم نباید فاصلت باهام کمتر از دومتر بشه، من باید از نظر ذهنی بپذیرم، من به مرگ گرفتم که به تب راضی بشه، اونم خوب مراعات کرد، البته نه که دومترو رعایت کرده باشه ولی واقعا خوب رعایتم کرد که حالم بد نشه

آقا هم میگه بیخود کردی پس ازدواج کردی😑خوشم نمیاد یعنی چی😑

زوری شدددد من بهش گفته بودم سال بعد عقد کنیم

دستام شب قبل عقد میلرزید انقد گریه کرده بودم صدامم در نمیومد🥲🥲

از اینکه با همسرت رابطه داشته باشی برات ناراحت کنندست؟اگر دوست نداری چرا ازدواج کردی؟چقدر درک شماها ...

برای من درک این جور آدما سخت نیست بلکه رسما غیر ممکنه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
درکت میکنم مخصوصاً اگ خانواده مذهبی داشته باشیتو این یسال دوستی دستتو نگرفت؟؟

نه اصلااا زیادم مذهبی نیستیم اون نزدیک میشد من اجازه نمیدادم فقط از دومتری حرف میزدیم

2801