2777
2789
عنوان

دیروز نتونست خودشو کنترل کنه هنوز سه هفتس عقدیم یسالم دوست بودیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1667 بازدید | 99 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اره

شوهرته ها.گناهی نکرده که باید مجازات بشه.این شرایط براش خیلی سخته اگه مجرد می‌بود براش تحمل خیلی راحت تر بود.نمیگم کلا وارده بره.ولی یجوری یکسری یه راهی.مردو اگه تو تنگنا بزاری منحرف میشه وخدای نکرده میره سمت راه اشتباه

فقط دو هفتس عقدیم قراره ۴سالم عقد بمونیم بنظرت این کار مسلمه اصلا میشه؟؟

۴ سال خیلی زیاده میدونی چقد سخته دوران عقد؟ نهایت ۴ ماه باشه اوکیه چه خبره ۴ سال بین زمین و آسمون موندن

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

یه بغل ک این حرفا رو نداره دیگه

بغلش کن و ....

حالا رابطه اینا نه ، ولی یه جوری میتونی جمعش کنی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚🌱💚 عشق اول و آخرم استقلالم ⭐️💙👑💙⭐️ گناهه وگرنه میگفتم خدایی Esteghlalam زندگیم 💙💫 تا زنده هستم استقلالی و هوادار تیم بزرگ و با اصالت استقلال هستم و در روز وداع از دنیا هم دوست دارم مرا با پیراهن مقدس استقلال بزرگ به خاک بسپارند 💙🙃 میخواهم نامِ تو را تتو بزنم بر بدنم تا که باقی بماند نامِ تو در کفنم 💙🥲 تو قشنگ ترین تعهد منی بند بند وجودم ، نبوده نیست و نخواهد بود جز تو کسی عزیزِ این تن ، استقلال جانم عزیز ترینم 💙 تاجِ کبیر ⭐️💙👑💙⭐️
2801