2777
2789
عنوان

اگه زنداداشتون همچین کاری بکنه

300 بازدید | 17 پست

زنداداشم داره جدا میشه چندساله باهم ارتباطی نداریم ولی الان فهمیدم تو شبکه های مجازی پیگیرمن و خونواده شوهرمه همشون رو فالو کرده به خواهرشوهرم پیام داده و 

کلا میخاد حرص منو دربیاره میدونه من با خواهرشوهرم صمیمی نیستم اول که دیدم پیامش رو لایک کردم بعد منو بلاک کرده که پیامایی که زیر پستاشون میذاره نبینم و کلا نبینم که فالو کرده شما بودید چه واکنشی نشون میدادید

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

حسابش نمیکنم

ادمی ک از زندگی ما رفته، بعد پیگیر خانواده شوهر منه

خب بیکار و‌بی عقله

به لول من نیمخوره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

متاسفانه میخواد اذیت کنه،اگر شما ناراحتش کرده باشی یا مادرت و خانوادت میخواد تلافی کنه،بااونا ارتباط میگیره که از شما حرف بزنه شایدم زیر آبتو بزنه البته اینا حدسای منه

2805
اگه اذیتش کرده باشم قبلا حقمه

خدا خودش شاهده که رابطمون بد نبود البته انگار از طرف من بدی نبود با اینکه خیانت کرده بود و من عکساشو داشتم دم نزدم تا برادرم خودش بشناستش

میگرفتم به کتفم

واقعن میگم

هر کاری بکنی اون جری تر میشه بدتر میکنه

یه استوریم بزار بنویس بعضیا فکر میکنم من زندگیم به مو بنده که بخوان با زدن زیرابم بدبدخت بشم

نمیدونن من اونا داخل ادم حساب نمیکنم چر برسه بخوام مثل اونا پیگیر باشم

( چون سایت پر تبلیغ دکتر شده تصمیم گرفتم پزشکای خوبی که میرم داخل امضام بگم : برای الژی و اسم دکتر سیما شکری بیمارستان پیامبر اکرم خوبه ، چشم پزشک : دکتر محسن رحمتی کامل )
2801