2777
2789
عنوان

زنداداشمووو

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 105 پست
نه ولی پول از کجا میارن؟مثلا اون اوایل همه میگفتن مذهبیه و فلان همیشه رنگ روشن می‌پوشه و جیغ

مذهبی مگه حق نداره رنگ روشن بپوشه مثلا بنفش بپوشه جرمه ؟

لایک نکنید .توروخدا 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

تو باید خوشحال باشی ک با پول برادرت لباسای خوب میپوشه همه میگن شوهر خوبی داره افتخار براتون  زنداداش من بااینکه داداشم بهش پول میده  ی لباسایی میپوشه تو جمع از خجالت قرمزمیشیم 

2803
مذهبی مگه حق نداره رنگ روشن بپوشه مثلا بنفش بپوشه جرمه ؟

عزیزم با دقت بخون لطفا این حرفمو 

من همون زنداداشم اینا رو از زبون خواهرشوهرم نوشتم ببینم اینکه اینطوری لباس می‌پوشم رو چطوری نگاه میکنن 

چون هربار منو میبینن لحظات اول خیلی بد نگاه میکنن و پچ پچ‌میکنن

تو باید خوشحال باشی ک با پول برادرت لباسای خوب میپوشه همه میگن شوهر خوبی داره افتخار براتون زنداداش ...

عزیزم با دقت بخون لطفا این حرفمو 

من همون زنداداشم اینا رو از زبون خواهرشوهرم نوشتم ببینم اینکه اینطوری لباس می‌پوشم رو چطوری نگاه میکنن 

چون هربار منو میبینن لحظات اول خیلی بد نگاه میکنن و پچ پچ‌میکنن

عزیزم با دقت بخون لطفا این حرفمو من همون زنداداشم اینا رو از زبون خواهرشوهرم نوشتم ببینم اینکه اینطو ...

پس مذهبی نیستی اگه بودی توی تاپیک دروغ نمیگفتی بعد آدماشو جابجا کنی خیلی کار زشتیه .

لایک نکنید .توروخدا 
2804
پس مذهبی نیستی اگه بودی توی تاپیک دروغ نمیگفتی بعد آدماشو جابجا کنی خیلی کار زشتیه .

من ادعایی نداشتم 

درضمن جو اینجا رو میشناسم که اینکارو کردم 

اینجا اگر بگی زنداداشم حق رو میدن طرف مقابل 

تنها راهی که میشد واقعیت رو شنید این بود 

من ادعایی نداشتم درضمن جو اینجا رو میشناسم که اینکارو کردم اینجا اگر بگی زنداداشم حق رو میدن طرف مقا ...

اینجا همیشه حق با زنداداشه

هیچ اتفاقی،اتفاقی،اتفاق نمی‌افتد☘️صبر اوج احترام به حکمت خداست
2805
نمیدونم دلمم نمیاد قضاوت کنم بگم حسادت دارنبیشتر فکر میکنم براشون عجیبه برای همین این. تاپییک زدم بب ...

😂😂🤭

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
من ادعایی نداشتم درضمن جو اینجا رو میشناسم که اینکارو کردم اینجا اگر بگی زنداداشم حق رو میدن طرف مقا ...

دروغاتو با جو تنظیم میکنی ؟ اول روی رفتارات حساسیت به خر بده بعد روی لباس هات 

لایک نکنید .توروخدا 
برای من فرقی نمیکنه کجا برم عزیزم من همیشه روی تیپم و لباس هام وسواس و حساسیت به خرج میدم لباس باز ؟ ...

دقیقا مشکل همین جاست که نمیدونید هر لباسی رو هرجا نباید بپوشید وبعضی جاهها لباس ساده تر باید بپوشید

هیچ اتفاقی،اتفاقی،اتفاق نمی‌افتد☘️صبر اوج احترام به حکمت خداست
2801