2777
2789

بچه ها از ی پسره خوشم میاد ب اصطلاح روش ک(((راش دارم هم محلمون هست و اینکه هم پسر دوست خالم میشه اما اون نمیدونه من ازش خوشم میاد ولی همو فالو داریم چند وقت پیش ی استوری متن گذاشته بود براش از این استیکرا دادم 👌🏻✨ اونم گل فرستاد بعد حالا امروز برای روز دختر استوری گذاشتم استوری اول عکس خودم بود استوری دوم عکس خواهر زادم ک ۴ سالشه بعد حالا ریپلای کرده 

چ خوشگله ب نظرتون نخه ؟ چیه بهونه ؟؟ 

چجوری جوابشو بدم ک ادامه صحبت باشه بهتره راهنمایی پلیزززز آنلاینم میخونمتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

که چی خودتونو انقدر بی ارزش می کنید

عزیزم اینطوری نگو دلش میشکنه، خب گناه که نکرده، کل دختر پسرای عالم از سنی به بعد دوس دارن مورد توجه باشن و چه بسا ارتباط داشته باشن باهم، خب چیز عجیبی نیس که، خب دل دارن جوان هستن 

عزیزم اگه شما ناراحتی راحت از این تاپیک رد شو اینجور لحن صحبت نداشته باشید همه عقل دارن همه بلدن سبک سنگین کنن 

طرفمو تقریبا میشناسم ک اومدم این تاپیک رو گذاشتم وگرنه ب غیر اون ی آدمایی حرف و نخ میدن دایرکت ک آدم شرمش میاد جواب میده شما همه رو یکسان و یکجور نبینید من برای شخصیتم ارزش قائلم خانواده دارم آدم بلانسبت جمع هر.رزه س.گی نیستم ک با هر بی شخصیتی بپره هر طوری مایل هستید همون طور فک کنید لازم نمیدونم بیش از این توضیح بدم

عزیزم اینطوری نگو دلش میشکنه، خب گناه که نکرده، کل دختر پسرای عالم از سنی به بعد دوس دارن مورد توجه ...

قربون آدم چیز فهم مشخصه با درک و فهمی بچه سال نیستم تو سنی ام باید انتخاب کنم خوشم بیاد قربونت بشم ک اینجور متوجه آدم میشی جواب اونم دادم تو کامنتا بخونی هست 💕💕💕

نه من فکر نکنم نخ داده باشه اگه چیزی نمیگفت بدتر بود بگو نظر لطفتونه

این کامنتت رو دوباره میگی واضح یعنی چی اگه چیزی نمی‌گفت بدتر بود 

گفت ک مثلا واسه عکس خواهر زادم نوشته چ خوشگله

بی ارزشی نیست واقعا سیستم عوض شده شاید عجیب باشه ولی خیلیا همینجوری اشنا میشن و ازدواج میکنن

از آدمای دگم و افراطی و متعصب بدم میاد همونایی که تفکر نقاد نداشتن و کورکورانه هرچی از بچگی تو مغزشون کردن رو پذیرفتن و هیچوقت تحقیق نکردن ! پس اگه از این دست افرادی لطفا اصلا با من حرف نزن چون گفتگوی خوبی قرار نیست داشته باشیم ، مرسی 🍂
بی ارزشی نیست واقعا سیستم عوض شده شاید عجیب باشه ولی خیلیا همینجوری اشنا میشن و ازدواج میکنن

توضیح نده براش خوشگل من اون مشخصه از عصر حجر اومده 😂 ارزش نداره با توضیح خسته کنی خودتو بزار خوش باشه برای خودش 🤣

2801